Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Англійська школяреві, коли починати вивчати?
АдаЗубцова Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Шкільної програми недостатньо і зрозуміло, щоб були хороші знання в англійській, слід найняти репетитора. З якого віку вже варто займатися?
 
Martinna Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми ще в садочку почали вчити англійську, але сказати, що б сильно допомогло, ні. Швидше вже в усвідомленому віці.
 
Vannessa Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Усе суто індивідуально, потрібно дивитися за розвитком дитини, її зацікавленістю. Ми в шість років почали проходити курси англійської мови для дітей на онлайн платформі Антишкола. Моїй доньці сподобалася викладач, вона цікаво подає інформацію, викликає прихильність до себе, тому для нас це як хобі, тільки з результатом.
 
Soniya Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Ада, ви маєте на увазі - коли починати додатково займатися? Я б сказала, чим раніше, тим краще. У школі точно не зможуть дати всіх необхідних навичок і знань для вільного спілкування англійською
 
Лікаста Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, але година занять із хорошим репетитором коштує дуже дорого. Я розумію, що просто не потягну зараз це. Плюс нам ще потрібно підтягувати математику, це дуже накладно. Я думаю вже зараз що восени робити будемо. Мені порадили онлайн-платформу На Урок, може чули про неї. Так от там можна записатися на онлайн-уроки англійської і мені сподобалося те, що ціна уроку там цілком доступна, від 50 грн, і можна почати з будь-якого рівня знань. Ось хочемо там спробувати займатися
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: