Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » НОВИНИ, ПЛІТКИ ТА ПОЛІТИКА » Одеські міські новини та події » Розбивають скло машинам на парковці Таврія В Маршал (Розбивають скло машинам на парковці Таврія В Маршал)
Розбивають скло машинам на парковці Таврія В Маршал
dima34 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу попередити, що на парковці Таврія В Маршал давно орудують злодії авто - сьогодні другу розбили бокове скло, побачивши залишену сумку-косметичку його дівчини. Сталося це серед білого дня. Міліції плювати, як і на все інше. Є відеозапис із камер спостереження, на ньому зображено трьох чоловіків кавказької зовнішності, у них автомобіль Ваз 21099 чорного кольору, номер ВН5402СР (найімовірніше, знятий з іншої машини)...
 
СофийкаНа Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Це кошмар звісно
 
Fabia Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу всім порекомендувати дуже сильного мага, звуть його Сергій Кобзар. Замовила в нього амулет на захист. Коротше життя після зустрічі з ним у мене налагодилося. Неймовірно всім раджу відшукати Сергія Кобзаря, якщо у вас є проблеми життєвого характеру.
 
Karinka Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Шкода (

Довідник rx.ua - ресурс, що містить інформацію про лікарські засоби з доведеною ефективністю препаратів, а також їх аналогом.
 
Одеський форум » НОВИНИ, ПЛІТКИ ТА ПОЛІТИКА » Одеські міські новини та події » Розбивають скло машинам на парковці Таврія В Маршал (Розбивають скло машинам на парковці Таврія В Маршал)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: