Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Годинники (Годинники)
Годинники
Олівія Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво, чи є тут місця, де можна продати швейцарський годинник, ну крім ломбарду, звісно. Тому що хочеться, щоб оцінили гідно вартість. У мене від батьків залишився годинник, думаю, може продати його. Лежать без діла.
 
Barbara Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
А що вам їх обов'язково потрібно продавати? Нехай собі лежать, вони ж їсти не просять. Тим паче від батьків пам'ять. Ще знадобляться. Продати завжди встигнете.
 
Nikoll Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли нам потрібні гроші, ми часто шукаємо, де позичити і що продати. Може вам і не настільки потрібні ще гроші, раз питаєте на форумі, де можна продати. Але, якщо що, на майбутнє, Ви можете віднести свій годинник до скупки годинників в Одесі HANDWATCH Їх там куплять, мають призначити гідну ціну. Зайдіть на сайт, порозпитуйте у них що і як.
 
Lolipop Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви краще їх не продавайте. Тому що швейцарські годинники завжди користувалися популярністю. Ціни на них завжди високі. Їх вартість говорить про їхню якість. Ви навіть заради цікавості подивіться в інтернеті їхню ціну. А це ще від батьків, то вони подвійно мають бути вам дорогими.
 
Woryna Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
А я б продав і натомість купив сучасний смарт-годинник: користі від годинника коли не користуєшся, а з такими опціями як у смарт-годиннику точно нудьгувати не будеш!
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Годинники (Годинники)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: