Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Купити приладдя для художньої школи (Купити приладдя для художньої школи)
Купити приладдя для художньої школи
Віоліна Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Моя донька дуже добре малює. Я вирішила, що її талант потрібно розвивати, і записала її в художню школу. Нам надали список матеріалів, які нам необхідно купити. Порадьте, де можна взяти все в одному місці?
 
Дрюлька Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас є мольберт, якщо потрібно, можу вам недорого продати. Однаково він стоїть у нас без діла. Дитині подарували на Новий рік, але вона жодного разу ним так і не скористалася.
 
Мішаня Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
А що вам конкретно потрібно взяти? Можливо, є якісь потрібні товари в магазинах канцелярії? Наприклад, фарби олійні та пензлики, ми купували синові саме там.
 
Малина Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, більшу частину приладдя можна купити в магазинах канцелярії, або в магазинах для творчості, але не факт, що ці матеріали підійдуть для професійного малювання в художній школі. Може вам пошукати в Одесі спеціалізовані магазини?
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Купити приладдя для художньої школи (Купити приладдя для художньої школи)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: