Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Електровелосипед (Електровелосипед)
Електровелосипед
Віоліна Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім привіт. Нещодавно прийшла моя дитина з вулиці, і заявила, що хоче собі електровелосипед. У його однокласника, з яким він гуляє, вже такий з'явився, і тому терміново знадобився і нашій дитині. Порадьте, де можна подивитися такі електровелосипеди за адекватними
цінами?
 
Юшкін Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
А звичайний велосипед є у вашої дитини? Якщо є, то не варто витрачати даремно гроші, купуючи електровелосипед. Це чергова новомодна іграшка, яка буде цікава лише якийсь час.
 
Шварц Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені здається, що електровелосипед, це чудовий вид транспорту. Я б і собі з сином такий придбав. Але якось не доводилося мені стикатися з
такими покупками, і хотілося б побачити відгуки про конкретні моделі.
 
Мішаня Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Хоч це і новомодний вид транспорту, але у багатьох він уже є. До того ж, зараз не тільки випускають у продаж електровелосипеди, але є ще й електросамокати, які так само можуть зацікавити вашу дитину. Що стосується цін на такий товар, то багато що залежить від моделі та функцій.
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Електровелосипед (Електровелосипед)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: