Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Допоможіть одягнути чоловіка (Допоможіть одягнути чоловіка)
Допоможіть одягнути чоловіка
Barbara Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім, скажіть, у вас чоловіки теж не можуть самі одягатися? Усе доводиться купувати. Як маленькій дитині говорити, що потрібно одягнути. Допоможіть знайти магазини одягу. Цікавить усе. Тому що трохи схуд і весь колишній одяг висить.
 
vladimirhmara Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну бачили, що брали, як то кажуть. Є такі, дійсно чоловіки, які не можуть одягатися. Тому потрібно шукати дружину, яка все може це робити.
 
Олівія Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вас розумію, як ніхто. У мене такий чоловік і два сини. Постійно мучуся у що кого одягнути. Важливо підібрати за стилем, за розміром. У всіх свій смак. Може вашому чоловікові потрібен буде верхній одяг. Якщо захочете, то можете купити шкіряну чоловічу куртку тут VorteLeather Подивіться за стилем підходить вам чи ні, якщо що, там вибір є, що ще знайдете.
 
Nikoll Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б не змогла жити з чоловіком, який за собою не зміг би доглядати. Нехай би одягав те, що сам купив. Навіщо мені в будинку ще одна дитина. Хочу бути не мамою, а дружиною.
 
Nemalla Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Господи та зайдіть із чоловіком у розділ одягу на розетці там можна буде його одягнути з ніг до голови за розумною ціною!
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Допоможіть одягнути чоловіка (Допоможіть одягнути чоловіка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: