Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Косметика (Косметика)
Косметика
lottosya Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, якою косметикою для волосся, тіла та обличчя, ви користуєтеся? Хочу купити хороші доглядові засоби для пофарбованого блонда, за яким складно доглядати. Що порадите?
 
gargana Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені наприклад подобається Естель. Давно вже користуюся цими засобами: крем фарбою, шампунь, бальзам і маски з однієї серії. Якість дуже непогана, оскільки це проф косметика для волосся.
 
tartaletka Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Красиве доглянуте волосся, а ще у відтінках блонд, це не так то просто як здається. Будь-яке знебарвлення пошкоджує структуру волосся і за ним потім потрібно ретельно доглядати, щоб воно виглядало добре. Якщо хочете купити дійсно хорошу косметику для волосся, раджу придивитися до цієї марки косметики Joico
 
diagramma Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Для волосся мені подобаються засоби Матрикс, а для обличчя я користуюся наприклад корейською косметикою. Є у них хороші засоби: креми, сироватки, патчі і все інше.
 
Soniya Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж для волосся найчастіше користуюся косметикою Естель. У них є багато засобів для догляду за фарбованим волоссям, і під час самого фарбування обов'язково використовую ампулу хромоенергетичного комплексу. А якщо говорити про косметику для обличчя, то я купую корейську.
 
Tevangel Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Може і я тоді спробую, коли всі так хвалять
 
Tynndeash Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Подивилася я сайти, які пропонують, і знаєте, в розетці дешевше можна купити ту ж саму косметику! І навіщо платити більше!
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Товари Одеси » Косметика (Косметика)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: