Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Очистити шкіру голови від токсинів в Одесі
Razorage Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Очистити шкіру голови від токсинів в Одесі
 


Форумчани, нещодавно почула про процедуру Detox System від Philip Martin's для відновлення і зміцнення волосся. Думаю спробувати, але хочеться почути реальні відгуки. Хто-небудь уже робив? Які результати? Чи варто цим займатися?
 
LapuLya Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я перепробувала купу всього, але нічого не допомагало. І тут мені порадили Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Зробила - і не пошкодувала!
 
JIJINYTIVA Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з LapuLya! Я теж перепробувала багато різних засобів, але результат від Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI мене приємно здивував. Волосся стало м'яким і здоровим.
 
elvensou1 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Абсолютно той самий досвід, що й у LapuLya! Процедура дуже приємна, волосся після неї дійсно має кращий вигляд. Рекомендую!
 
JIJINYTIVA Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків! Detox System від Philip Martin's - це саме те, що я шукала для свого пошкодженого волосся. Салон FAVORI відмінно справляється з цією процедурою.
 
Livsiya Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробила процедуру в салоні FAVORI і залишилася дуже задоволена. Волосся стало блискучим і м'яким. Рекомендую всім спробувати!
 
KISsKA Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже сподобалося те, як ви описали процедуру. У мене ті самі враження від Detox System від Philip Martin's. Волосся просто перетворилося!
 
JOLA Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, це дійсно ефективний засіб! Я робила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI, і результат перевершив усі мої очікування.
 
denisа22 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, а як можна записатися в салон FAVORI? Не можу знайти їхні контакти.
 
LapuLya Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
denisа22, салон FAVORI знаходиться на Великій Арнаутській 1, телефон - 0965172928.
 
Convallaria Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, велике спасибі за рекомендації! Зробила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI і це справді ефективний засіб для волосся. Волосся очищається від токсинів і відновлює свій природний вигляд.
 
AngeLочек Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж спробувала Detox System від Philip Martin's після ваших порад. Волосся стало гладким і шовковистим.
 
Манашка Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Після того як прочитала ваші відгуки, зробила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Волосся дійсно стало м'якшим і набуло здорового вигляду. Дякую за рекомендації, дівчатка!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: