Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Зробити детокс для шкіри голови Одеса
настеночка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробити детокс для шкіри голови Одеса
 


Здраствуйте! Вирішила створити цю тему, щоб дізнатися вашу думку про Detox System від Philip Martin's. Чи варто цією системою користуватися і які відгуки можете залишити? Які результати ви отримали?
 
UlasKa Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Завжди хочеться мати гарне, блискуче і по максимуму об'ємне волосся. Я перепробувала різні маски, втирання і багато іншого, але результату не помітила. І ось, будучи в черговому пошуку засобів детоксикації волосся, натрапила на процедуру Detox System від Philip Martin's, яку робила в салоні FAVORI.
 
Tanya Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
UlasKa, у мене схожа історія! На сухе волосся наносять протеїнову олію, її втирають особливо добре в кінчики, для найкращого зволоження. Відчуття дуже приємні, ніби наносиш гель для волосся, і відчувається холодок.
 
Pretty Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Наступний етап - нанесення рослинного коктейлю на корені волосся. Це допомагає очистити шкіру голови від жиру та інших забруднень. Я користуюся гелями і лаками для волосся, тому для мене це було особливо актуально.
 
maksа108 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
А ось для мене найприємніше - третій етап, масаж голови. Роблять його 10 хвилин, щоб добре втерти склад у волосся. Шкіра голови після цього справді починає "дихати".
 
Ірина_Л Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Після масажу голову обертають плівкою і надягають теплу шапку. Через 20 хвилин зняли шапочку і помили голову двічі очищувальним шампунем із серії Detox. Дуже сподобався цей етап, оскільки відчувається повне очищення.
 
Анна_З Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина_Л, повністю згодна! Потім нанесли кондиціонер, масажували волосся і зробили укладку. Волосся стало набагато м'якшим і набуло природного вигляду.
 
Наталя_22 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж пробувала Detox System від Philip Martin's. Ефект просто шикарний! Волосся очищається від усіх накопичених токсинів і стає більш живим.
 
Катерина_77 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую все вищеописане! Робила в салоні FAVORI і залишилася дуже задоволена. Приємні відчуття і помітний результат.
 
Ірина_1985 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися в салон FAVORI?
 
Ірина_Л Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Салон FAVORI знаходиться на Великій Арнаутській 1. Контактний телефон салону - 0965172928.
 
ivanа290895 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж робила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Можу сказати, що це справді ефективний засіб для волосся. Волосся стає чистішим і більш здоровим.
 
Brightonа Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків. Після процедури волосся відновлює свій природний вигляд і стає більш слухняним.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: