Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РОБОТА В ОДЕСІ » Відгуки про роботодавців Одеси » Робота в Таврія В Одеса (Робота в Таврія В Одеса)
Робота в Таврія В Одеса
Клерк Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Компанія, до болю відома всім жителям Одеси, але як вона ставиться до своїх співробітників?

Як колишній співробітник адміністративно-управлінського складу можу розповісти таке: ставлення до співробітників абсолютно наплювацьке і скотиняче, а саме
1. людина має бути безмірно вдячна за сам факт того, що тебе взяли туди працювати;
2. позиція - зараз неміряно безробітних, щось не подобається - вали. Через це велика плинність, залишаються працювати сірі, похмурі посередності, які справді майже щасливі, що мають якусь роботу взагалі, як правило, багато хто або просто без освіти, або працюють не за фахом. Такі в принципі й пробиваються кар'єрними сходами, підкріплюючи свій шлях старанними гігієнічними процедурами органів начальства, можливий навіть підйом реально з вантажника до провідного менеджера. Дійсно цінуються бездумні виконавці.

Зарплати абсолютно середні, причому виплачуються чорною готівкою + на американський манер - раз на тиждень у п'ятницю або суботу, тобто, приміром, 400 доларів виплачуються 4 рази по 100, звісно, ці гроші одразу ж банально розлітаються. Крім того, вважається цілком нормальним задекларувати для претендента одну суму, а платити надалі значно менше, причому значно, наприклад пообіцяти 500, а платити 350.
Початок робочого дня о 9, іти ж треба, як вважається, десь із 19 до 21, інакше ти не відпрацьовуєш як треба, за це, звісно, ніхто не доплачує.
За необхідності пересувань по місту такі за свій рахунок, так само як і обід.

Хочу зауважити, що хоч і звільнився звідти далеко не вчора, наскільки знаю там нічого глобально з того, що я перерахував, не змінилося.
 
Леонід Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Штрафи за все! Новачки спочатку навіть близько 50% зарплати можуть не отримати за рахунок штрафів!

Звільнився через те, що виявив крадіжку керівництва магазину.У трудову не дописали 1 рік стажу.Поводження з людьми просто скотське!
 
faceod Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Щоб нормально працювати, дівчатам пропонують спати з керівництвом!

Знаєте, здається на стільки огидним...

До речі, розповідали мені як там старе м'ясо і ковбаси миють, з хімією, перепаковують, а потім назад на прилавок.
 
Одеський форум » РОБОТА В ОДЕСІ » Відгуки про роботодавців Одеси » Робота в Таврія В Одеса (Робота в Таврія В Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: