Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пропоную додатковий дохід від продажів кави
LavazzaCrema Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ув. форумчани пропоную вам каву з Італії та США.
Ціни досить прийнятні так, як я є постачальником майже з 1 рук.
Ви можете як вживати, так і займатися продажами прекрасного напою.

кава Lavazza Qualita Rossa 60% arabica 40% robusta - міцна ароматна;
кава Lavazza Super Crema 80% arabica 20% robusta - м'яка і ніжна Ціна 250 грн за 1 кг фасовка від 100 гр.
Lavazza Gimoka пакет 3 кг. 540 грн 60 % robusta 40 % arabica - кава дуже міцна добре підходить під капучино або лате
Starbucks French Roast 5 кг 1800 грн 80 % arabica 20 % robusta - м'яка

Якщо ви бажаєте працювати в цьому напрямку ви отримуєте 50 грн з 1 кг.
Кава зернова, при бажанні вашого клієнта кава може молитися в будь-якій кількості. це на ціну не як не впливає.
Якщо замовлення наприклад на пробу 200 або 300 гр. то повернемося до математики ваш дохід становитиме 10 або 15 грн.
Процес передачі кави в руки такий: У вас, наприклад, клієнт на 1 кг, ми з вами зустрічаємося, ви мені даєте 250 грн, я вам каву, а ви потім самі з клієнтом зустрічаєтеся і отримуєте 300 грн, або ви передаєте клієнта мені, а я вам віддаю при зустрічі ваш %.
Якщо будете, наприклад, продавати по 320, то справа ваша будете піднімати 70 грн.
Кава не підробка не сумнівайтеся. Ціни я не загинаю тому, що торгую, а не намагаюся продавати як інші. на olx.ua - ціна 360. в МЕТРО 580.
Якщо будуть оптові поставки починаючи від 10, 15 кг. то ціну теж можна змінювати, але попередньо погодивши зі мною.
Та й відправка кави в інші регіони можлива, але за рахунок одержувача.
Більш детально можете дізнатися за тел. 067 784 09 41 ( П.с. Сподіваюся правила форуму не порушив )
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: