Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Інтернет заробіток
koy Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Детальна інформація(в тому числі і Україна! читаємо)Додатковий заробіток для всіх! будь ласка, дочитайте цю статтю, це займе не більше 10-ти хвилин.Якщо ви хочете мати хороший дохід, працюючи тільки на себе, ні від кого не залежати і самому визначати розмір своєї заробітної плати, це саме те, що вам потрібно! пропоную вашій увазі систему додаткового заробітку. Ви не пошкодуєте! вам буде потрібно тільки зовсім небагато часу, щоб оцінити її ефективність і реальність. Дохід буде повністю залежати від часу, витраченого на роботу. Я не пропоную вам роботу "складача тексту" (із серії "вишліть нам стільки-то рублів на гаманець, а ми вам надішлемо скановані тексти") і не пропоную вкладати гроші в сумнівні підприємства - ось це справжній обман! на самому початку своїх пошуків роботи вдома я повірила кільком, так званим, "роботодавцям", які пропонують віддалену роботу вдома - "набір текстів" із внесенням застави! відправивши близько 700(!!!) рублів неіснуючим видавництвам, я так і не отримала обіцяних відсканованих текстів. І я зрозуміла, що вакансій "складальник тексту на дому" просто не існує. Усі пропозиції такого типу - обман! люди хочуть працювати в затишній обстановці вдома - ось чому вони відгукуються на подібні оголошення. Найсумніше полягає в тому, що вони і справді готові працювати, але роботу їм ніколи не нададуть, оскільки подібних "роботодавців" хвилює лише поповнення їхнього особистого рахунку. Не будьте ошуканими! У цьому випадку ви не будете жертвою недобросовісних "роботодавців", оскільки ця робота аж ніяк не міфічна, а заробіток залежить тільки від ваших зусиль. Це - справді реальний заробіток в інтернеті. Я пропоную вам річ, до якої й сама ставилася спочатку скептично. Розумію, з якою недовірою ви це читаєте - але продовжуйте, прошу, дочитайте статтю до кінця. Я натрапила на цю пропозицію абсолютно випадково, коли шукала роботу для додаткового заробітку. Знайшовши статтю, в якій йшлося про те, що можна зробити сотні тисяч рублів за кілька тижнів, вклавши лише 70 рублів, я подумала, що це, певне, чергова "фішка" для лохів, але вирішила все-таки дочитати до кінця й дізнатися, що там пропонують... далі там ішлося про те, що треба надіслати по 10 рублів на 7 internet-гаманців, які нижче перелічено. Потім викреслити перший гаманець зі списку, тим самим, змістивши список на один рядок вгору. У результаті чого сьомий рядок звільняється, куди ви вписуєте номер свого internet-гаманця. Потім ви закидаєте це повідомлення, але вже з вашими даними на сьомому рядку, на 200 різних форумів - ніяких хитрощів. Я подумала і вирішила, що, що, в принципі, нічого не втрачаю, крім 70 руб. Зате у мене з'являється шанс заробити. І цей шанс вартий цієї невеликої суми. І я вирішила спробувати. ...
створила інтернет-гаманець, перерахувала всім учасникам акції по 10 руб. І почала розсилати ці оголошення по різних форумах і дошках оголошень. Протягом 5-х днів я зареєструвалася більш ніж на 100 бізнес-форумах і безкоштовних дошках оголошень. Минув тиждень, заглядаю у свій інтернет-гаманець. Надходжень ніяких немає! а різні учасники пишуть, що за тиждень заробили хто по 750 руб, хто по 450 руб... "нічого не вийшло", - подумала я, і кинула це заняття, так і не дославши своє оголошення до 200 форумів. Ще через тиждень (заради цікавості) зазирнула у свій інтернет-гаманець. Дивлюся, всього одне надходження - 10 руб. Так, думаю, справа не варта, випадково знайшовся такий самий наївний, як і я. Ще через два тижні я все-таки знову відкрила свій інтернет-гаманець, а в ньому вже близько 500 руб. Звідки? незрозуміла картина, але все одно за 1 місяць 500 руб. Це дуже мало, як пишуть попередні учасники - вони за 1 місяць заробили десятки тисяч рублів. І раптом після 1 місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець почали надходити гроші щодня, ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було понад 25 000 руб. Після цього я відправила свої оголошення ще більш ніж на 150 форумів. Результат був приголомшливий. Після всього 2 місяців, я отримала 100 000 руб. І гроші йдуть щодня. Кожні 10 хвилин на мій рахунок надходить по 10-30 руб. Моя робота тепер - це кожен день по 2-3 години в інтернеті і все!!!!
А тепер я розповім вам, як це працює і, найголовніше, чому? Я вам обіцяю, що якщо ви будете точно дотримуватися наведених нижче інструкцій, то ви почнете отримувати набагато більше грошей, ніж ви думали, не докладаючи до цього особливих зусиль. Прочитайте цю пропозицію кілька разів. Дотримуйтесь інструкцій, і гроші почнуть надходити на ваш гаманець. І, що важливо, нічого протизаконного в цьому немає! все легально. Чиста математика. І ваш внесок становить лише 70 рублів.
ось ті самі 3 кроки до успіху:1. Зареєструйтеся в системі yandex money, яка знаходиться за адресою http://money. Yandex. Ru, гарненько ознайомтеся з тим, як вона працює, створіть свій гаманець (на сайті вказано, як це зробити), виберіть оптимальний для себе варіант поповнення гаманця і внесіть 70 рублів 35 копійок на свій гаманець. (при здійсненні переказу на кожен гаманець система знімає 0. 5% суми переказу, що переказується, тобто Ви повинні будете переказувати по 10 руб. 5 коп. У сумі - 70 руб. 35 коп. ). Одразу виникне проблема внесення грошей на рахунок (про те, як це можна зробити, докладно описано на сайт яндекс-гроші у вкладці "поповнити"). Найімовірніше, вам доведеться прогулятися в найближчий банк, або термінал для оплати стільникового зв'язку. Від себе зазначу, що зручно поповнювати електронний гаманець зі спеціальних автоматів із приймання платежів, які часто розташовуються в магазинах і на станціях метро (напр., "новоплат"), для цього потрібно вибрати в терміналі розділ "яндекс-гроші", а далі дотримуватися інструкцій. Майте на увазі, що такі автомати знімають свою комісію, яка, як правило, перебуває в межах 5% від суми внесеного платежу (тому гроші закидайте з урахуванням комісій на перекази (у різних системах по-різному, зазвичай це 3'5-5%), тобто більше на 10-20 руб. ). Також можна поповнити електронний рахунок у банку, або у відділеннях "євромережі".
як тільки ви покладете на свій гаманець 70 руб. 35 коп. все готово, можете переходити до наступного кроку!
якщо ви перебуваєте на Україні, то створюєте свій гаманець за допомогою інтернет. Деньги української версії на http://www. Imoney. Com. Ua/download/index. Ru. Htm. Там створюєте 2 рахунки: перший у гривнях' другий у російських рублях. Потім поповнюєте свій рахунок у грн. (див. Http://imoney. Com. Ua/shops/exch. Ru. Htm )' і за допомогою обмінників на http://imoney. Com. Ua/shops/exch. Ru. Htm переправляєте ці гроші на свій рублевий рахунок.2. Необхідно перевести по 10 руб. 05 коп. (5 коп. Знімається службою переказу за здійснення
операції - ви вводите суму 10 руб, система сама рахує комісію і вказує в платіжці суму переказу з урахуванням комісії) на 7 пропонованих нижче рахунків yandex-грошей. Для того щоб здійснити переказ, необхідно перейти за посиланням https://money. Yandex. Ru/. Потім, якщо ви ще не ввійшли під своїм ім'ям, натисніть на посилання "увійти...", що розташовується в самому верху сторінки і виділене червоним шрифтом. Далі вам запропонують ввести логін і пароль, які ви отримали під час реєстрації. Потім клікнемо зліва від номера вашого рахунку за посиланням "переказати". Важливо! переказ потрібно здійснювати на рахунок, а не на e-mail. Візьміть перший номер гаманця з нижченаведеного списку, відправте на нього 10 руб 05 коп, вписавши цей номер у поле "номер рахунку". У бланку платіжки є напис "додати назву платежу для історії". Після натискання цієї вкладки з'явиться поле для написання назви платежу. Там обов'язково (!) потрібно написати: "будь ласка, внесіть мене в список yandex-гаманців" (без лапок). Усе, що ви зробили - це створили послугу, і найголовніше - абсолютно легально. Ви просите законний сервіс, за який платите. Далі, починаючи з другого, за аналогією відправте по 10 руб. 05 коп. (5 коп. комісія) на наступні 6 гаманців (не забудьте щоразу вписувати "будь ласка, внесіть мене до списку yandex-гаманців"). Зверніть увагу, що номери гаманців можуть містити і 14, і 15 цифр - це нормально, номери рахунків з 15 цифрами просто новіші. Також рахунок може бути анонімним, або користувач може бути ідентифікований (це видно під час здійснення переказу грошей) - це теж нормально, не лякайтеся:-)
Отже, ви перераховуєте гроші на 7 яндекс-гаманців:1.410011188046833
2.410011149823580
3.410011132185448
4. 4100111742614075.41001740207322
6.410012022686024
7.410012013539015повторюю, щоб отримувати дохід, необхідно відправити на кожен із цих 7 гаманців по 10
руб. 05 коп. Інакше, мережевими модераторами yandex-гаманців, ви просто не будете включені
в систему і не зможете перевести в готівку дохід. Тепер увага!!! після того, як ви виконали крок 2, скопіюйте до себе на комп'ютер весь цей текст від початку до кінця (можна у форматі txt або ще як вам
зручніше). У скопійованій статті видаліть зі списку гаманців перший (верхній) гаманець і
перемістіть 2-ий гаманець на місце 1-го, який ви стерли, 3-ий - на місце 2-го, 4-ий - на місце 3-го, 5-ий - на місце 4-го, 6-ий - на місце 5-го і 7-ий - на місце 6-го! а в 7-ий номер, що виявився порожнім, впишіть номер вашого гаманця!!!
у разі виникнення проблем із яндекс гаманцем раджу звертатися на цю сторінку http//feedback. Yandex. Ru/?from=money.
я чула від багатьох людей: "навіщо мені відсилати по 10 р на 7 гаманців? я сам зроблю собі всі 7 і запущу проект". Але система яндекс реєструє всі гаманці, які були зроблені з одного комп'ютера. Ви просто не зможете забрати гроші. Заради експерименту я спробувала і дуже пошкодувала, що витратила стільки часу даремно.3. Розмістіть цю статтю (або оголошення з посиланням на сторінку, яку ви без зусиль можете зробити на одному з безкоштовних сайтів, наприклад, http//www. Narod. Ru) на не менш ніж 200
форумах і новинних стрічках (news groups). Запам'ятайте, чим більше ви розмістите, тим вищим
буде ваш дохід. І цей дохід буде безпосередньо залежати від вас. Розміщення цієї статті на
200 форумах, навіть на найменш відвідуваних, гарантує вам дуже пристойний дохід. Більше розміщень - більший дохід (при тому в геометричній прогресії). Отже, коли ви досягнете першої позиції в списку, ви матимете тисячі рублів просто як творець списку. Це коштує 70-ти рублів і зовсім не важкої (а просто посидючої) роботи!
p. S. - корисна інформація, як поширювати інформацію на форумах (дошках
та ін. Відповідних місцях):
1. відкриваємо пошуковик http://rambler. Ru, http://yandex. Ru, http://google. Com, http://aport. Ru, http://yahoo. Com.
2. Пишемо в рядку пошуку фразу "форум нова тема" або "форум робота на дому", або "форум почати нову тему робота", або "газета безкоштовних оголошень", тощо. І т. п. (без лапок). Пошуковик знайде тисячі сторінок, посилання на які одразу приводять на мільйони нових тем форумів. Заходьте, реєструйтеся (якщо потрібно), додавайте вакансію (часто для цього потрібно вибрати вкладку - роботодавцям). І ще не лякайтеся, якщо раптом на тому сайті, куди ви захотіли помістити своє оголошення, вже є одне або кілька схожих. Це зайвий раз підтверджує те, що цей бізнес справді працює!
3. Як показує досвід попередніх учасників, найдієвіші - це сайти про роботу (розділи про вакансії): www. Job. Ru, www. Rabota. Ru тощо. П. Сайти (розділи про вакансії).
також у стоці пошуку можна вказати: "робота додати вакансію" і пошуковик знаходить тисячі сторінок. Заходьте, реєструйтеся, десь і без реєстрації можна додати вакансію. На деяких сайтах можна залишити оголошення цілком у графі "обов'язки", на деяких - тільки короткий варіант. Які дані потрібно вводити:
у полі "посада" - наприклад, "співробітник для віддаленої роботи вдома" або "незалежний менеджер"
у полі "вік" - вкажіть "з 18 до 60".
"освіта та досвід роботи" - пропустіть (хоча в освіті раджу поставити "середня"). - "заробітна плата" - (вона може бути вказана як у $, так і в рублях, я зазвичай вказую від $600 до $1000, у рублях - еквівалент.
"стать" - не має значення.
"графік роботи" - вільний.
"зайнятість" - "будь-яка". - "місто" -
ось поле "місто" - найважливіше. Ви маєте вибрати всі міста одне за одним (або якомога більше, почати з літери а, закінчити буквою я. Ви маєте опублікувати (можна навіть однакові) оголошення для кожного міста. Найкраще, якщо ви це зробите в один день, тоді наступного дня і впродовж днів 5-6, вам взагалі не доведеться розміщувати оголошення. Навіщо це робиться? Це вже перевірено - коли людина шукає роботу і заходить на цей сайт, вона обирає посилання "пошук вакансій". Там можна вибрати критерії пошуку. Зазвичай заповнюється поле "місто". А якщо ви опублікуєте тільки, наприклад, для "владивостока", "новосибірська" і "брянська", то людина, скажімо, з міста Омська ніколи не побачить ваше оголошення. Оголошення потрібно розмістити для кожного міста окремо. Це займе 1 - 2 години. Результат ви побачите вже вранці. Є сайти, де можна відразу вказати всі міста.
"текст оголошення" - зверніть увагу на таке: якщо в полях "текст оголошення" або "обов'язки" є обмеження за кількістю символів, тоді залишайте коротке повідомлення з посиланням на вашу сторінку або адресу електронної пошти (я залишаю свою ел. адресу). Наприклад: "потрібні цілеспрямовані люди для роботи на пк через інтернет. Обов'язки: розсилка, розміщення оголошень на спеціалізованих сайтах про пошуки роботи, форумах, дошках оголошень, робота з електронною поштою. Умови: зайнятість 2-3 години на день, вільний графік, можливість суміщення з навчанням (для студентів). Повну інформацію про дану вакансію можна дізнатися по електронній пошті - залишаєте свою ел. Адресу". Або: "робота на дому нині стала доступна кожному, хто має доступ он-лайн і зацікавлений у ній. Потрібно лише проявити трохи терпіння і наполегливості, особливо на початковому етапі освоєння безкрайніх просторів мережі. Інформацію надішлю, пишіть і вашу адресу електронної пошти - також залишає свою ел. адресу". Адресу". Записуйте ті сайти, куди легко подати оголошення, щоб робити це щотижня.
також в оголошенні можуть попросити вказати контактні дані:
- "ім'я" - вводьте своє ім'я або псевдонім
- "телефон" - телефон потрібно вказувати обов'язково. Я зазвичай ставлю "(000)00-00-00".
- "e-mail" - вказуєте свою ел. Адресу.
- "розміщення вакансії" - розділ "інші сфери діяльності" та "інформаційні
технології та інтернет", можна - "робота на дому".
- "термін зберігання" - на всі "30 днів". Якщо ви дійсно хочете того доходу, який було описано вище, вам потрібно в графі "термін зберігання" ставити 3 (або 1) дні і раз на 3 (або 1) дні кидати
оголошення на всі міста знову! тоді у вас буде багато клієнтів, яким ви будете надсилати цей файл!
заповнюємо далі "ви згодні на публікацію вашого оголошення у виданнях з працевлаштування" - "так" "пароль" - придумайте пароль. Якщо люди шукають у мережі роботу вони завжди заходять на job. Ru. І їм подібні сайти (rabota. Ru і т. п. )
після розміщення оголошень, перевіряйте, чи вдалося їх розмістити (часто на сайті ваша вакансія відображається одразу). Тобто, заходите на сайт, як якби ви шукали роботу, і вибираєте той розділ, де ви розміщували оголошення. Якщо помістити оголошення не вдалося, то повторіть операцію уважно. У перший раз ви можете щось упустити. Я не раджу використовувати спам, тому що. Це підриває авторитет ваших пропозицій. Раджу при реєстрації на різних сайтах використовувати один і той самий логін і пароль (і обов'язково записати його), щоб не заплутатися.
корисна інформація. А тепер я поясню вам, чому, в будь-якому випадку, ви нічого не втрачаєте, а тільки виграєте! скажімо, з 200 розміщень я отримаю тільки 5 відповідей (дуже низька цифра). Значить, я зроблю 50 рублів, перебуваючи на 7 позиції в списку. Тепер ці люди роблять знову ж таки мінімум 200 розміщень з моїм гаманцем на 6 позиції, і тільки 5 людей відповідають тим першим 5, це вже 250 рублів. Далі ці 25 людей роблять по 200 розміщень з моїм гаманцем на 5 сходинці і тільки 5 відповідають. Мій дохід 1250 рублів. Тепер ці 125 людей, розмістивши і отримавши тільки по 5 відповідей, дають мені 6250 рублів (я на 4 позиції). Далі смішніше: ці 625 роблять мінімум по 200 розміщень зі мною на 3 сходинці і тільки 5 людей відповідають. Це 31250 рублів. Найцікавіше це те, що ці 3125 людей зроблять ще по 200 розміщень, ну якщо їм дадуть відповідь тільки 5 людей, то я вже отримую 156250 рублів (я на 2 позиції). Тепер увага: ці 15625 людей зроблять ще по 200 розміщень і їм відповідають 5 осіб. Це 781250 рублів! значна цифра, чи не так? і це все за початковий внесок у 70 рублів! ви собі можете уявити, що тисячі людей з усього світу приєднуються до інтернету і читають ці статті щодня. Так само, як і ви зараз читаєте цю! то що? чи заощадите ви на 2-х пачках цигарок, щоб дізнатися, чи працює це? це рядок для песимістів: а що, як цей бізнес завалиться, і ніхто мені грошей не надішле? - цього не станеться ніколи! щодня в мережі з'являються від 20000 до 50000 нових користувачів. На початок 2007 року в Росії було тільки 7% користувачів від усього населення (у США або південній Кореї мало не 100%). А за прогнозами уряду в Росії повне охоплення буде досягнуто тільки в 2015 році. Тож кількість нових користувачів зростатиме ще дуже довго. Я не стверджую, що гроші посиплються на вас дощем зі 100$ банкнот. Попрацювати доведеться. А отже, відпадає прислів'я про безкоштовний сир у мишоловці.
деякі люди почали писати, що вже пробували себе в цьому виді заробітку, і надходжень було мало або не було взагалі, стверджуючи, що форуми рясніють оголошеннями і закликами. Це не так! це найдієвіша і найнадійніша на сьогоднішній день система. Учасник нічого не заробляє тільки у двох випадках: 1) якщо він нечесний; 2) якщо відправив цю статтю менш ніж на 50 форумів. Коротко, як усе влаштовано: увага!!! людина бере участь у системі тільки в тому разі, якщо її внесено до списку яндекс гаманців. Для цього необхідно зробити перерахування по 10 рублів у 7 гаманців, обов'язково!!! вказавши в кожному з 7-ми гаманців у полі призначення платежу: "будь ласка, внесіть мене до списку yandex-гаманців" (без лапок). Реєстр yandex-гаманців веде мережевий модератор money. Yandex, який, до речі, є одним зі співавторів цього проекту. Коли людина починає мудрувати: не посилати гроші, просто вписувати свої гаманці, кошти їй на рахунок не надходять. Обдурити систему реєстрації списку яндекс гаманців вкрай складно, та й невигідно. Повірте мені, що винахідники системи врахували ВСЕ! так, що у чесних учасників жодних проблем не буде. Система money. Yandex, зацікавлена в розвитку і процвітанні цього виду бізнесу, оскільки Має 1% з кожного грошового переказу. Більше гаманців, більше перерахувань, значить система у виграші. Щоб дохід дійсно був істотним, необхідно надіслати своє оголошення на 200 форумів або більше. Тому що відгукнутися можуть близько 2,5%. І терпіння. Надходження почнуть іти не раніше ніж через тиждень, і то по 10 рублів. Людина має прочитати ваше оголошення, зацікавитися, вивчити систему, встановити гаманець, поповнити баланс, перерахувати кошти. Потім вона має почати поширювати оголошення з вашим гаманцем. На це у нього може піти тиждень, і ще тиждень, щоб знайти зацікавлених людей. Навіть якщо ви отримаєте через 2 тижні всього 10 руб. значить, система запрацювала, людина почала посилати оголошення. Чекайте, не видаляйте гаманець і продовжуйте надсилати свої оголошення. З приводу, чому форуми рясніють подібними оголошеннями, поясню. Це через обмеженість кругозору окремих учасників системи. Усі форуми рясніти не можуть. Перенасичення настане не раніше кінця 2015 року. До цього часу роботи вистачить усім з головою. Не забувайте, що крім збільшення кількості користувачів інтернетом, дорослішають діти - майбутні користувачі мережі, а їм теж будуть потрібні гроші. І це нескінченний процес. Коли пошуковик знаходить тисячі сторінок форумів, більшість учасників починають залишати свої оголошення, стартуючи з першої сторінки, і рідко доходять до 20-ої. Ось і виходить, що всі оголошення концентруються в одному місці. Усі сторінки, які знаходить пошуковик - рівнозначні. Там немає сортування за якістю форуму. Ідіть із кінця, там майже немає оголошень, а якщо раптом зустрінете, то значить, цей форум повторюється на перших сторінках. І ще, навіть коли на форумі присутні 20 однакових оголошень, реклама все одно працює. Це закон реклами!
І наостанок: рекомендую, кому стало цікаво, зберегти цей варіант статті та в off-line режимі прочитати й поміркувати. Можна з калькулятором. Упевнена, що коли ви все оціните, багатьом із вас захочеться спробувати. Якщо є вільний час і бажання заробити, ви нічим не ризикуєте. Адже кількість користувачів мережі стрімко зростає. Згадайте, як було з поширенням стільникового зв'язку.
p. P. S.: дана розсилка проведена відповідно до гл. 2 ст. 29 конституції рф: "кожен має право вільно шукати, отримувати, передавати, виробляти і поширювати інформацію будь-яким законним способом. Перелік відомостей, що становлять державну таємницю, визначається федеральним законом".
ось список сайтів де можна викласти свої оголошення!
http://www. Job. Ru/
http://www. Rabota. Ru/
http://www. Joblist. Ru/
http://www. 4job. Ru/
http://www. Findjob. Ru/
http://www. Bigmir. Net/
http://www. Jobs. Ru/
http://www. Jobnet. Spb. Ru/
http://www. Infopiter. Ru/
http://www. 74job. Ru/
http://www. 70. Ru/job/
http://rabota. Kgs. Ru/
http://job. Uralmedia. Ru/
http://www. Zarplata. Ru/
http://www. Vacansia. Ru/index. Php?act=addvac
http://www. World-job. Net/ru/add_vacancy
http://www. E-rabota. Com/staff/vacancy/
http://www. Rabota-rostov. Ru/
http://www. Haltura. Ru/pages/addhwork. Shtml
http://www. Jobinmoscow. Ru/
http://www. Job-capital. Ru/
http://www. Rbkd. Ru/
http://job. Km. Ru/
http://www. Rabota77. Ru/
http://www. Rabota. Kharkov. Ua/
http://rabota-v-rostove. Ru/
http://www. Rubler. Ru/
http://www. Work. Biz. Ua/
http://www. Joblife. Ru/
http://www. Top-job. Ru/
http://www. Mnl. Ru/
http://www. Job-mo. Ru/
http://www. Samarajob. Ru/
http://www. Rabotar. Ru/
http://www. Rabota25. Ru/
http://www. Kem-rabota. Ru/
http://www. Admin. Zarplata. Ru/
http://www. Job43. Ru/
http://resume. Akipress. Org/
http://www. Nashgorod. Ru/
http://it-monsters. Ru/
http://www. Ultrabyte. Ru/
http://www. Morejobs. Ruvse. Html
і ще близько 4000 сайтів за темою "робота" на сайті http://top. Doski. Ru/А зараз дуже важлива інформація!
на початкових етапах (особливо в перший місяць роботи) на вас може чатувати відчуття, що ви працюєте-роботаєте, а результату все немає (в сенсі - він не такий, як ви очікували). Хочу сказати - і в мене було таке відчуття! Ба більше, з практики спілкування з користувачами знаю - воно відвідує багатьох із нас! що робити?! перше: спокій! перший переказ у 10 руб. на ваш гаманець - пряме свідчення того, що система працює - і це головне! а решту зробить ваша наполеглива праця і, звісно ж, час. Перечитайте оголошення ще раз - надихніть себе!
друге: продовжуйте посилено працювати!!! результат прийде обов'язково!!! третє: на перших етапах тим користувачам, які приєдналися до вашого бізнесу, дуже потрібна ваша підтримка! не бійтеся приділити їм час, докладно відповісти на всі запитання та максимально допомогти в міру можливості. Листуйтеся, діліться досвідом, підтримуйте один одного! це дуже важливо! адже успіх ваших послідовників - це і ваш успіх!
з повагою, ЛюбовКонтактна особа: Любов
E-mail: lyubov.spb@bk.ru
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: