Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РОБОТА В ОДЕСІ » Пошук роботи в Одесі » Хочу розвинути бізнес у сфері пошиття одягу (Хочу розвинути бізнес у сфері пошиття одягу)
Хочу розвинути бізнес у сфері пошиття одягу
Barbara Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня всім. Працювала я до декрету на швейному підприємстві. Зараз уже не хочу туди повертатися, а задумала вкласти гроші у відкриття швейного ательє. Підкажіть, де я могла б купити за вигідними цінами тканини?
 
Оксана Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Вас цікавить оптова купівля? Спробуйте на порталі Пром ЮА знайти оптових продавців тканини та різної фурнітури для пошиття одягу. Там точно буде недорого купити такий товар.
 
Graffinin Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо хочете купити хороший, якісні тканини, тоді раджу з'їздити за кордон за ними. Може й не настільки дешево вийде, зате ваші майбутні клієнти оцінять це. Я колись дружині часто з відряджень до Італії різні тканини звідти привозив.
 
Жоржетта Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж шию давно вже, тільки займаюся своєю діяльністю вдома. Тканини хорошої якості оптом я купую в цьому інтернет-магазині https://bit.ly/3ujhsm5 Раджу і вам тут вибрати і купити тканини. Напевно, і цін дешевше ніде не знайдете. Ну і точно вас скажу, що тканини приходять точно такі за кольорами, як на зображені на сайті.
 
Одеський форум » РОБОТА В ОДЕСІ » Пошук роботи в Одесі » Хочу розвинути бізнес у сфері пошиття одягу (Хочу розвинути бізнес у сфері пошиття одягу)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: