Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РОБОТА В ОДЕСІ » Пошук роботи в Одесі » Робота по спецтальності (Робота по спецтальності)
Робота по спецтальності
gifost Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Зіткнувся з такою проблемою. Не можу знайти роботу за фахом. Сам інженер технолог, було кілька відповідних вакансій, але зарплата залишала бажати кращого. Поділіться своїм досвідом і думками, хто працює за фахом? На яку роботу можна влаштуватися... А то в моєму випадку все більше стає реальною цитата: "Скільки не вчися на технічну спеціальність - завжди є можливість стати менеджером"... Чекаю на вашу допомогу.
 
Олівер Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
З цією ситуацією стикаються багато молодих фахівців... Найчастіше рішення знаходять у перепрофілюванні.

На жаль, але наша держава не має наміру підтримувати молодих фахівців...

Так, шкода, що багатьом доводиться змінювати своє покликання, щоб заробляти гроші
 
Tarakash Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
ти сам по собі, чувак. хоч 10 червоних дипломів зароби - не буде практичних і корисних навичок - ти нікому не потрібен.
 
kubikbob Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну як на мене все рівно, робота в інтернеті не зрівняється з офіційним заробітком, тож що раніше знайти роботу, то стабільнішим буде ваш дохід, а вакансій для будь-якого міста і професії на сайті gorodrabot дуже багато.
 
Lana4512 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна, робота в інтернеті не дає ні гарантій, ні стабільності. Знаю з власного досвіду. Тому, коли влаштувалася на нормальну роботу з офіційним оформленням і гідною зарплатою в Цитрус, зітхнула з полегшенням. Так, це вам не вдома за компом сидіти, але воно того однозначно варте.
 
Лікаста Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
З вашою спеціальністю можна знайти роботу за кордоном, чи не думали про це? Там рівень зарплат і рівень життя загалом набагато вищий, чого тут просиджувати? Я ось цікавилася якраз нещодавно роботою в Чехії, ось тут подивіться які там є вакансії та умови роботи https://bit.ly/3HY76iH У мене є знайомі, які поїхали туди працювати, мешкають там уже не перший рік і дуже задоволені
 
Toya Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Працюю в компанії не так давно, все подобається. Лояльне і сучасне керівництво без завищених вимог, завжди підтримають. Компанія займається нерухомістю з 2008 року.
 
Одеський форум » РОБОТА В ОДЕСІ » Пошук роботи в Одесі » Робота по спецтальності (Робота по спецтальності)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: