Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БІЗНЕС ФОРУМ » Кредитування » кредит готівкою Одеса без довідки про доходи (кредит готівкою Одеса без довідки про доходи)
кредит готівкою Одеса без довідки про доходи
sportivniy Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
кредит готівкою Одеса без довідки про доходи

Потрібно отримати кредит готівкою в Одесі без довідки про доходи! Кредит мені потрібен готівкою і під особисті потреби...

Що мені потрібно щоб отримати кредит готівкою без довідки про доходи?! Працюю неофіційно... Сума кредиту має бути не менше 10-15 тисяч гривень!
 
Костя Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Мене звати Костянтин, я кредитний брокер. Здійснюю допомогу в отриманні кредиту готівкою без довідок про доходи та офіційного працевлаштування...

Від Вас вимагається:
1) Хороша кредитна історія або її відсутність...
2) Вік від 23-х років.
3) Наявність паспорта та ідентифікаційний код.

Проконсультую з усіх питань, підготую всі потрібні документи, домовлюся з банком про видачу кредиту готівкою в мінімальні строки без довідок про доходу та офіційного працевлаштування, піду з Вами в банк.

Оплата моїх послуг 20 гривень консультація. Звертайтеся!

Контактні телефони: 0935815009
 
sportivniy Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую. Завтра до Вас зателефоную.

Просто цікава проблема: всі банки кажуть що дають кредити без довідок, а насправді обійшов 7 банків, ніхто не дає кредити готівкою без довідок про доходи та офіційного працевлаштування.

Сподіваюся Ви мені допоможете!
 
Одеський форум » БІЗНЕС ФОРУМ » Кредитування » кредит готівкою Одеса без довідки про доходи (кредит готівкою Одеса без довідки про доходи)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: