Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БІЗНЕС ФОРУМ » Кредитування » Авто в кредит Одеса (Авто в кредит Одеса)
Авто в кредит Одеса
Євген Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Авто в кредит Одеса


Хочу взяти авто в кредит. Кредит під авто потрібен на 100 000 гривень.

Реклами з цього приводу по банках багато, а реально видати кредит під авто вже відмовило 3 банки! Найцікавіше, що працюю офіційно, прострочень і кредитів до цього не було, а банки все одно не хочуть давати кредит.

Порадьте, як взяти кредит на авто! Просто дуже сильно загорівся!
 
vades1 Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, те що не всі банки кредитують - це факт.

Можу Вам порекомендувати лише одне - це сайт http://vcreditua.com/ сервіс онлайн кредитування. У них 33 банки партнери куди відправляються заявки. Тобто відправивши заявку на кредит до них, Ви відправляєте запит одразу по всіх банках України. Протягом 2 годин з Вами починають зв'язуватися банки!

Сам оформляв кредит через них, правда, кредит був не на авто. Використання сервісу безкоштовне.
 
Євген Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за пораду!

Звісно, краще подати заявку на кредит одразу в усі банки, ніж бігати по них... Дуже вдячний!
 
Fiuman Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
А чи не вигідніше взяти машину в лізинг. Наприклад, на сайті компанії ТОВ "Український лізинговий фонд" розписані дуже навіть вигідні умови для купівлі машини в лізинг.  Якщо порівнювати на даний момент кредит і лізинг, я б напевно вибрав останнє, з огляду на його простоту оформлення і загальну вигоду.
 
Dmitriy2 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, купили днями це диво. Хотіли форд 3, але на жаль і ах, менше ніж за мільйон не знайшли. Не потягнули. І теж беруть сумніви, а чи не прогадали ми. Це ж все таки ваз. Дружині начебто подобається. Погоджуся з тим, що до кросовера він не дотягує, скоріше хечбек з високим кліренсом. Перший косяк, виявили, не працює мікрофон. Дуже бентежить підлога, хистко якось там усе. Педаль газу не дуже сподобалася і її розташування. Кнопка склопідйомника незручно, згинати руку потрібно. Салон навіть приблизно до іноземних не дотягує. Величезний плюс: ями зовсім не відчуваєш, начебто по їзді дуже навіть піде, я думаю, за такі гроші. авто для тих, хто бере, щоб їздити на ньому, поки дихає, тому що мало віриться, що років через три можна буде вигідно продати. Вибачте за сумбур.
 
Одеський форум » БІЗНЕС ФОРУМ » Кредитування » Авто в кредит Одеса (Авто в кредит Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: