Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БІЗНЕС ФОРУМ » Кредитування » Румунія пропонує іпотеку для громадян України (Румунія пропонує іпотеку для громадян України)
Румунія пропонує іпотеку для громадян України
Alexxx76 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вперше чую, щоб громадянам іншої країни можна було б взяти іпотеку. Але ось румунські банки пропонують нам таку послугу на особливих умовах. Можна взяти не тільки іпотеку, а й звичайний споживчий кредит. І відсоток там набагато менший, ніж у наших банках. А ціни на квартири майже такі самі, як у нас. Але Румунія - це країна ЄС, а Україна невідомо, чи потрапить туди взагалі. Адже з купівлею нерухомості, наскільки я знаю, можна подати документи на румунське громадянство? З їхнім паспортом дуже зручно їздити Європою. Вже не знаю, який інтерес у Румунії робити нам такі знижки. Може, банки залучають нових клієнтів? Собі у збиток працювати вони, у будь-якому разі, не будуть. Їхня мотивація мене мало хвилює, головне, що для нас це вигідно.
 
ArtuRR Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую.
 
Одеський форум » БІЗНЕС ФОРУМ » Кредитування » Румунія пропонує іпотеку для громадян України (Румунія пропонує іпотеку для громадян України)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: