Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лабораторне обладнання. Реалізація та сервіс
рибка Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
SocTrade - транснаціональна компанія, яка займається постачанням і сервісом лабораторного обладнання такого призначення:- Аналіз сільгосппродукції- Аналіз нафтопродуктів- Аналіз фармпродуктів- Загальнолабораторнеобладнання Ми пропонуємо:1.      Комплексне рішення 2. Індивідуальний підхід3.      Високопрофесійна консультація 4.      Оперативна доставка по Україні5.       Стандартизація 6.      Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування 7. Оптимальне поєднання ЦІНИ/ЯКОСТІ;8.      Ремонт і модернізація складного обладнання.Звертайтеся - http://www.soctrade.in.ua/equipment/
 
ВікторПонам Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене брат таке обладнання купував у Харкові. Каже, потрібно обов'язково з гарантією брати, бо тричі їздив міняти. То там щось не працює, то там не коректно відображаються дані.
 
Тіхан Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Я шукав за оновленнями, щоправда, тут є ризик купити кота в мішку. 
З горем навпіл знайшов вологомір і лабораторні меблі, але перед цим двічі повертав те, що мені надсилали.
 
Crampus Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо потрібно щось перевірити, то краще зразки здати в організацію, яка цим займається. Купити те обладнання можна, але потрібно бути фахівцем з його використання
 
Порох Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене кум займається реалізацією власної випічки. Сам він мешкає в Харкові, точніше, в передмісті, в Мерефі. Довго мучився, йому дуже потрібне було обладнання для визначення білизни борошна. Те, що йому потрібно було, він знайшов на analit-pribor.com.ua . До речі, він звертався на Малишева. Там щось йому пропонували, але він сказав, що з дуже застарілими функціональними характеристиками.
 
Valentin Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Пропозиція дуже гарна! Я так розумію, що для купівлі необхідних матеріалів можуть знадобитися додаткові кошти. Можете розмістити опис свого бізнесу тут. Коли я хотів про свій бізнес розповісти й інвестора знайти, то цей ресурс допоміг.
 
LollySun Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Я здійснюю обслуговування всього електрообладнання на фірмі через цю компанію nmaus.ru/obsluzh....ain-htm Хлопці - молодці
 
Alisashesy Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво
Додано (21.05.2017, 17:26)
---------------------------------------------
Цікаво
 
Едвард Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені не треба, от другу пораджу.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: