Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
інвестор у працюючий магазин
goldwell Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго часу доби!
Я шукаю інвестора для інтернет магазину косметики.
Сайт інтернет-магазину вже готовий на 90% (посилання на сайт шукайте нижче), решта 10% - технічний бік, який покупцю не видно, сайт повністю функціонує і на ньому приблизно 35% всіх товарних позицій (сайт ще на стадії наповнення), в індексі сайт менш ніж місяць, проте завдяки правильній реалізації з боку СЕО + унікальному контенту, написанням якого займаються професійні копірайтери (контент-менеджери), середньодобова унікальна відвідуваність - 45 (зверніть увагу, сайт ще не повністю заповнений товарними позиціями). У середньому 2-4 замовлення на день, але оскільки в мене взагалі немає товару в наявності (на що й прошу інвестиції), то наразі весь товар іде під замовлення, (знаю, де закуповувати, проте доставка 15-30 днів), а під замовлення погоджується в середньому 2 клієнти на тиждень, тобто 1 клієнт на 7-14 замовлень. 

пошту для зв'язку знайдете на самому сайті goldwell . pp . ua
 
Lyubov_Style Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! А ви не пробували почати з того, що є поруч, щоб не робити спочатку колосальні закупівлі, а потихеньку з уже затребуваних брендів, проаналізувати ринок, знайти постачальника з можливістю відтермінування платежу і потихеньку вводити вашу лінійку на отриманий прибуток, а коли піде обіг, тоді буде простіше залучити інвестиції для маштабування вашої ідеї?!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: