Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Потрібен постачальник взуття
Лаки Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене є свій невеликий інтернет-магазин сумок. Але останнім часом справи йдуть не дуже добре, і постачальник ще підняв ціни. Хочу поміняти товар і почати продавати взуття. Тільки потрібні контакти перевірених оптових постачальників з вигідними цінами
 
Soniya Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
А чому вирішили так різко змінити напрямок? Може варто просто пошукати нового постачальника сумок? Думаю, з цим проблем не буде. Чи продажі погано йдуть?
 
Allusik Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу вам порадити один магазин-склад у нас в Одесі, який пропонує продаж взуття оптом. Це Топ Взуття https://bit.ly/2NQWlqT Може вже чули про нього. У них невисокі ціни та вигідні умови співпраці, мінімальне замовлення - всього від одного ящика взуття. Там є і жіноче взуття, і чоловіче, дитяче, тож поцікавтеся
 
LulaMir Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
А чому б не продавати і сумки, і взуття? Що ширшим буде асортимент у вашому магазині, то більше буде покупців
 
Лікаста Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобається взуття бренду Violeta Wonex, подруга займається організацією СП і я в неї взуваю всю сім'ю. Ось тут можете подивитися каталог з цінами https://bit.ly/3tdXW9f Може можна знайти товар і дешевше, але питання в якості. Потрібно шукати оптимальне співвідношення ціни та якості. Тому що якщо ви пропонуватимете покупцям взуття, яке одразу ж розвалиться, то навряд чи до вас у магазин прийдуть за покупками вдруге. А це взуття у мене носиться не один сезон
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: