Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Робота для зневіреного підприємця!
Місіонер Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви не змогли "розкрутити" свій попередній бізнес? Ви не змогли "вписатися в нішу", зайняту іншими бізнесменами? Ви в розпачі?
Ще є можливість почати роботу у своєму, але, "розкрученому" іншими бізнесі! Без особливої конкуренції!

Відкриття нової торгової точки (в Одесі, в області) зареєстрованим підприємцем за його рахунок під егідою вже розкрученої торговельної марки "Життя" (в Одесі з 2005 р.). Подробиці входу в бізнес -http://www.you-life.info/index.p....k_id=53. Там же є докладний опис продукції, її перелік, властивості та роздрібні ціни (для партнерів-франчайзі - інші, "оптові" ціни). Відповіді на запитання, що залишилися, пояснення -
(048)770-63-61, 094-996-03-61 або Life_for_you100@mail.ru.
"Інноваційний Продукт для Ідеального Бізнесу Only for You!"

"Я знаю - місто буде!
Я знаю - полю цвісти!
Коли в країні Одеській
Такі соки є!"
 
faceod Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Скільки потрібно для початкового вкладення?! Приблизний термін окупності?!
 
Tarakash Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
ідея дуже приваблива. навіть занадто. насилу віриться в таку доброту на рівному місця. а ось якщо пройдете перевірку через поліграф від КП "Детектор брехні" by.detektor-lji.com/vitebsk і підтвердіть свою чесність - спрацюємося. уперше мені довелося співпрацювати з цією агенцією під час бізнес-візиту до Вітебська - їхня допомога виявилася просто неоціненною. тож рішенню їхніх перевірок я довіряю на 100%.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: