Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФЛОРА І ФАУНА В ОДЕСІ » Все про домашніх улюбленців » Клуб здорових тварин Одеса відгуки (Клуб здорових тварин Одеса відгуки)
Клуб здорових тварин Одеса відгуки
Васек Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Клуб здорових тварин Одеса відгуки


Форумчани, допоможіть порадою! Знайшла на вулиці малесеньке кошеня, взяла додому. Кицька активна, грайлива, але з учорашнього вечора в неї почався пронос із кров'ю.  Підкажіть, куди краще звернутися?
 
Cristal Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую клініку "Клуб здорових тварин"!  У нашої Піки були важкі пологи, більше доби не могла розродитися. Увечері ми відвезли її в клініку, де кішці одразу ж зробили кесарів розтин і врятували нашу матусю і двох кошенят.
 
Тонька Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
У квітні ми звернулися в клініку "Клуб здорових тварин" за рекомендацією через знайомих. У мене чихуашка, ми "лікувалися" в іншій клініці, після трьох днів лікування не було жодних результатів, моя бідолашна Ніка повільно вмирала! Я забила в усі дзвони ... підняла всіх друзів, знайомих на вуха ... так ми потрапили в цю клініку. Мене дуже уважно вислухала лікарка, хоча це й важко було зробити, бо мої емоції були на межі, сльози і таке інше... вона дуже швидко встановила діагноз, нам призначили лікування, через п'ять днів моя крихітка пішла на поправку! Дуже кваліфіковані фахівці! До тварин ставлення дуже трепетне! Люди, які там працюють, дійсно займаються своєю справою!
 
Листик Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна лікарям цієї клініки за порятунок нашої улюбленої кішки! Швидко і професійно провели операцію, люди своєї справи!
 
Джоел Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці "Клуб здорових тварин" врятували мого песика Сибочку. Уже минув місяць після операції. Почувається добре і настрої кращі.
 
Alyonka Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже понад 4 роки обслуговуюся в цій клініці (у мене три кішки і йорк), і за ці роки нас завжди кваліфіковано обслуговували і в прямому сенсі рятували від біди моїх улюбленців. Рекомендую!
 
Огнеса Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть телефони для зв'язку з цією клінікою?
 
Тонька Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
098 222-22-35, 796-82-00 - клініка "Клуб здорових тварин"
 
Фома Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасні чуйні лікарі, професійний відповідальний підхід. Довго і безрезультатно лікували кота в іншій клініці: були постійні блювоти. У клініці "Клуб здорових тварин взяли необхідні аналізи (яких в іншій клініці не призначали) та одразу встановили причину, провели успішне лікування. Ми дуже задоволені, всім рекомендуємо!
 
Ася5 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Як ця клініка приймає і де вона розташована?
 
Alyonka Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Щодня, 09:00-21:00. Знаходиться на вул. Дюковській 14.
 
Яда Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталися в цю клініку, коли наш улюблений кіт захворів. Надали нам допомогу і наша сім'я дуже вдячна за це. Додаткових процедур і аналізів не нав'язували, все чесно і професійно. Ціни лояльні. Рекомендую!
 
Одеський форум » ФЛОРА І ФАУНА В ОДЕСІ » Все про домашніх улюбленців » Клуб здорових тварин Одеса відгуки (Клуб здорових тварин Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: