Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФЛОРА І ФАУНА В ОДЕСІ » Все про квіти » Боротьба із садовими шкідниками (Боротьба із садовими шкідниками)
Боротьба із садовими шкідниками
maksimenkoksyus Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Боротьба з садовими шкідниками

У мене на дачі кроти зі щурами почувалися як удома. таке враження, що звідусіль до мене сповзалися. На дачі я не частий гість, скажу відразу. Але тут зачепило. За ніч той час, поки я була відсутня на дачі, ці нелюди порили всю ділянку. Коли побачила кількість їхніх норок - була в нокдауні... Почала читати літературу, як найкраще вбити їх, читала і про пастки всілякі, і про отруту, порадилася із сусідом. Мовляв, каже, у мене їх немає... питаю в чому причина, то... Він і показує якийсь кілочок, вбитий у землю, каже, вся справа в ньому, він рятує. Я не зрозуміла спочатку, що за дурниця... Підійшла ближче подивилася. Щось схоже на цвях, тільки разів у 40 більше. Сусід каже, що це ультразвуковий відлякувач. Ну, загалом, і собі вирішила поставити. Дача 10 соток. Купила 5 штук. Брала саме Тайванські, сказали надійніші за наші вітчизняні. Ось такий вигляд має той, що я брала, і справді на цвях схожий... Не повірите... Вони зникли всі. Не було жодної свіжої ями по моєму приїзду. ось так перемогла злісних і шкідливих звірків. гарного всім врожаю і поменше зустрічатися з такими ось шкідниками!
 
Lugova Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам співчуваю. У мене була така проблема, буквально півтора року тому, на яблунях я виявив множинні скупчення мошок, це, природно, почало мене турбувати. Я не знав, що з цим робити, вже і пастки з банок з яблучним оцтом вішав: ефекту нуль. Одного разу сусіди порадили скористатися інсектицидами - засобами, спрямованими на боротьбу з безліччю шкідників. Купив їх тут, і вуаля, мошок як і не було.
 
Gebesht Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Не з чуток знайомі з проблемою гризунів і кротів на ділянці. Витравлювали їх засобами від гризунів і шкідників, інсектицидами там всякими, отрутами загалом. Усе це добро брали в магазині https://agro-market.net/catalog/cat/82/ і коштувало за кожен із видів отрути однаково, щось у районі 15-20 гривень за упаковку. Ми ж для надійності взяли по 2 упаковки засобів і успішно знищили шкідників, щоправда витративши всю отруту ))))
 
Zazhygalka Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
А хто як бореться з кротами народними методами? Я знаю кілька хороших ідей svoimi-rukamy.com без застосування отрут і хімікатів.
 
Nika7 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Є гарний магазин з великим вибором засобів захисту рослин, добривами, широким вибором посівного матеріалу. Називається - магазин гарного врожаю
 
Ljusinda Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Мама колись казала, що від крота хтось забивав деревинки в землю і на них чіпляли пластикову пляшку, коли вітер стоїть гуркіт і лякає крота. Але я особисто з цим не стикалася, спробуйте і нам напишете.
 
Одеський форум » ФЛОРА І ФАУНА В ОДЕСІ » Все про квіти » Боротьба із садовими шкідниками (Боротьба із садовими шкідниками)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: