Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФЛОРА І ФАУНА В ОДЕСІ » Все про квіти » Догляд за рослинами (Догляд за рослинами)
Догляд за рослинами
Івца Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене не дуже багато рослин у будинку, але є улюблені - фіалки, фікуси.  Є ще один з красивим зеленим листям і цвіте білим. Але ось проблема з тим, що листя почало крутитися на деяких. У чому може бути причина?
 
Iziza Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібно знати, як ви поливаєте їх, де вони стоять, чим підгодовуєте. Так важко сказати, не знаючи умов, у яких ростуть рослини.
 
Каришина Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Зазвичай таке явище - це ознака нестачі якихось мікроелементів і потрібно бачити рослину, щоб зрозуміти, що їй необхідно.  Ось вам стаття про те, чому скручується листя у кімнатних рослин https://bit.ly/3p1ESJf Ви уважно почитайте, звірте з ознаками, які у вас є на вазонах і тоді вже будете вживати заходів.
 
zozulya Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто мої спостереження - поливати потрібно рідше, підгодовувати не часто й універсальними добривами. Менше сонця і протягів - усі рослини ростуть у мене відмінно!
 
Одеський форум » ФЛОРА І ФАУНА В ОДЕСІ » Все про квіти » Догляд за рослинами (Догляд за рослинами)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: