Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РИБОЛОВЛЯ ТА ПОЛЮВАННЯ » Форум рибалок » Універсальна підставка для 1 вудилища (+ відео) (Універсальна підставка для 1 вудилища (+ відео))
Універсальна підставка для 1 вудилища (+ відео)
Fishman333 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Продам універсальні підставки для донного, поплавкового і фідерного вудилища.
Універсальна підставка якісно зроблена з оцинкованого металу нормальної товщини, дуже міцна і стійка завдяки своїй вдалій конструкції.
товщини, дуже міцна і стійка завдяки своїй вдалій конструкції. Універсальна підставка завдяки вдалій конструкції, має можливість вертикальної корекції
(вгору, вниз). Також у підставки регулюється кожна ніжка (опора) за висотою. Довжину
опорних ніжок (опор) завжди можна встановити таким чином, що вудилище буде
прекрасно зберігати потрібне положення в будь-яких умовах, навіть на самому нерівному
березі. Висота регулюється - від 37 см. і до 63 см,
Розмір у складеному вигляді для перенесення: довжина 43
см. Вага - 950 гр.
Роздрібна ціна Універсальної підставки - 195 грн.  Є варіант продажу підставки дешевше. Це продаж Універсальної підставки в нефарбованому вигляді. Оскільки підставка зроблена з
оцинкованого металу, фарбування не відіграє особливої ролі, оскільки оцинкований
метал не іржавіє. Тобто елементи підставки (оцинкований метал) не
пофарбовані в дороге порошкове напилення. Якщо ви надішлете адресу вашої ел. скриньки, я надішлю вам відео ролик, фото і докладний опис універсальної підставки для донного, поплавцевого і фідерного вудилища. Виключається на 100% можливість дряпання
вудилища об підставку.  На ділянку куди лягає вудилище нанесено прогумований захисний
шар, який надійно оберігає від
подряпин на вудилищі. У нижній частині підставки кожна опора забезпечена гострим наконечником, що дає можливість
надійно встановлювати підставку на ґрунті, піску, у воді, дерев'яному настилі,
бетонній основі, залізному настилі, гальці, щебеневому березі тощо. (фабрично
виробляються на території України з середини 2011 року).
Маючи в наявності універсальну підставку для донного, поплавцевого і фідерного
вудилища, ви отримаєте справжнє задоволення від риболовлі, коли інші будуть
шукати підходяще місце і вирубувати палиці.
Відправлення здійснюється в будь-який регіон Укрпоштою, Новою поштою, Інтайм, Автолюкс та іншими кур'єрськими службами (можливий післяплата), через водія автобуса, будь-яким зручним для вас способом.
для вас способом. Є можливість поспілкуватися по відеозв'язку "Skype", мій логін: s.karnogickiyЗадавайте, будь ласка, мені будь-які питання, буду радий на них дати відповіді.
Моб. +38-067-982-09-39
Моб. +38-066-499-17-25
Моб.+38-093-747-02-85
 
Одеський форум » РИБОЛОВЛЯ ТА ПОЛЮВАННЯ » Форум рибалок » Універсальна підставка для 1 вудилища (+ відео) (Універсальна підставка для 1 вудилища (+ відео))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: