Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Ожина: як доглядати за кущами?
Порох Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу навесні ожину на дачі посадити. Чи складно за нею доглядати?
 
Тимохіна Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю, що так само, як і за малиною. Нічого там складного немає.
 
Senesy Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну, це з якого боку подивитися. Якщо Ви вирощували малину, то приблизно такий самий догляд і за ожиною потрібен. З особистого досвіду можу порадити - висаджуйте кущі не навесні, як багато хто це робить, а восени, до перших заморозків, попередньо удобривши ґрунт під посадку. Я минулої осені, в жовтні, закупила тут agro-market.net саджанці і відразу посадила, прикопуючи так, щоб основа стебла з брунькою була на 2 см нижче поверхні (зими-то у нас теплі). Навесні моя ожина відразу в ріст пішла, цвіла і плодоносила раніше, ніж у сусідів, які саджанці навесні садили.
 
Порох Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну, як то кажуть, "не встиг - так не встиг". Думаю, що якщо навесні посаджу, то теж нормально буде
 
Тіхан Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
принцип той самий, якщо немає шкідників, і на перших парах потрібно з бур'янами боротися, і підгодівлю хорошу організувати
 
Builfy Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
а ми зі шкідниками на дачі взагалі перестали боротися, все просто виявилося, вже другий рік поспіль використовуємо агроволокно на ожині, зверху вкриваємо кущ і в такий спосіб зберігається тепло та вологи більше, я задоволена, бо шкідникові немає доступу та й мікроклімат чудовий зберігаємо, але основна перевага для мене, це те, що раніше плодоносити починає
 
montana17 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Ожина дуже смачна ягода, потрібно зайнятися її вирощуванням теж.
 
Sava Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Обробіть добривами таргет . За ціною не вдарить по вашій кишені, а ефект дуже хороший дає. Я користуюся вже не один рік товарами цієї фірми, за весь час нарікань не було жодного разу. Відмінний вибір за такою ціною.
 
Віталік88 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Нічого складного, просто періодично розпилюйте захист від комах, тому що в листочках любить заводитися всяка попелиця.
 
Zabavnaya Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Ожина не вибаглива рослина, тому я не користуюся добривами або прискорювачами росту. Але засобами захисту від шкідників обробляти необхідно, тому що комахи полюбляють листя цього чагарнику. Я купую для свого саду засоби захисту в магазині hectare.com.ua . Якщо хочете великі плоди, то в принципі можна удобрити ґрунт один раз, під час того, як ожина цвіте, цього цілком достатньо.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: