Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лохина, хочу на дачі посадити.
Тимохіна Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Діліться досвідом, хто вирощував лохину?
з якими проблемами стикалися.
я тільки корисне читала, але ось як вирощувати не знайду. 
Хочеться що б усе правильно було і без хімії
 
Порох Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
у мене росте садова лохина, два кущі різних сортів, купили в розпліднику, кущики молоденькі, плодили не рясно, але ягоди смачні
 
Malinna Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Є багато способів посадки лохини, проте найпростіший і найдешевший - це привезти тирсу, дати їй перепріти, укласти в саду і туди посадити саджанці, у мене лохина відмінно прийнялася і плодоносить добре, саджанці купувала в інтернет-магазині domicad.com.ua, вони там добре запаковані, правильно, коренева система закрита, це важливо, щоб прижилася добре і плодами радувала.
 
Stasyan Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Плодоносили не рясно, оскільки молоденькі. Але все залежить саме від саджанців, а то є різні сорти.
 
Hasb Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Лохина - це дуже корисна ягода. Вона до речі дефіцитна на ринку і коштує не мало. Багато хто її бере діткам маленьким. Теж думаю спробувати посадити вдома.
 
Kate Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю з Вами згодна, її корисності немає меж. Сама діткам регулярно її купую і заморожую. Теж цього року плануємо посадити на дачі. Знайшла на сайті саджанці лохини і хочу замовити ближче до травня напевно. Деякі її садять восени, але я не буду чекати осені і посаджу навесні. Ще напевно відразу і добриво куплю і внесу в ґрунт. Оскільки вона дуже вибаглива і любить, щоб ґрунт був солонуватим.
 
Dim47 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
я так зрозумів вона схожа з полуницею, так? а тирсу як із землею змішувати і потім садити?
 
Zabavnaya Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Добривами, звісно, потрібно користуватися, проте після кожного дощу чи поливу всі добрива змиваються з рослин. Тому мені порадили прилипачі в магазині hectare.com.ua, після їхнього нанесення на рослині утворюється плівка, яка сприяє активному прилипанню захисних розчинів для рослин, зокрема добрив і різних засобів для захисту від паразитів, шкідників і хвороб. Я замовляю альфаліп екстра, він універсально підходить практично для всіх рослин і культур. Єдиний мінус те, що продається тільки в дозуванні по п'ять літрів.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: