Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Теплиця на дачній ділянці
Lisyonok Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно хочемо поставити на дачі теплицю, оскільки живемо там і плануємо вирощувати овочі для бізнесу. Хто мав із цим справу і знає яку теплицю поставити і що і як робити? Підкажіть будь ласка!
 
yelmat Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Теплиця це дуже кропітка робота. Колись займалися теж схожим бізнесом - праця не маленька.
Єдине що можу порадити, це купувати хороші якісні добрива, без цього нічого хорошого не буде. Ми постійно замовляли добрива на agro-market.net, у них високої якості продукція. Переконалися в тому, що від добрива залежить весь урожай.
 
Zazhygalka Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас невелика є, просто збиті 4 дошки і зверху натягнута плівка.
 
Kate Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну цю конструкцію складно назвати теплицею)
 
Exiousle Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Справа однозначно буде прибутковою, якщо все грамотно продумати. Нюансів дуже багато і здебільшого з агрономії, тому слід все вивчити досконально. Іноді, звісно, практика дає більше навичок, ніж теорія, але все ж...

Ще радив би вкрай серйозно підійти до вибору самої теплиці, тобто каркаса і матеріалу, яким вона буде так би мовити облицьована. Не раджу просто зупинятися на плівці, хоч вона і спеціального типу йде. Бажано вибрати полікарбонат, ось такий я маю на увазі. Просто з приходом холодів не потрібно буде демонтувати всю цю конструкцію. Вона завжди буде стаціонарною, бо не боїться морозів і впливу всяких там зовнішніх факторів на неї.
 
лілі09 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Перш ніж ставити теплицю, визначтеся, з чого вона у вас буде побудована. Для каркаса теплиці краще використовувати склопластикову арматуру. Вона довговічна, легка в конструкції і збірці, не іржавіє і коштує набагато дешевше, ніж сталева, наприклад. Купи її зможете безпосередньо у виробника polyarm.com.ua Працюють без посередників, гарантія, доставка.
 
Gloriya7 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Тут я повністю згодна, що від добрива залежить урожай. Особливо від хорошого добрива. Я сама домогосподарка, вирощую різні овочі просто для себе. І якщо не удобрювати нічого путнього не виростить.
 
yelmat Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось ось, ви мене розумієте)
 
Фонтан Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Тільки не забувайте обробляти хімікатами вашу теплицю agro-him.com Інакше у вас просто нічого не вийде, зараз стільки грибків і комах, що без хімії обійтися просто нереально. Навіть і не намагайтеся.
 
MissMarpl Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
А хто яке обладнання для внесення добрив використовує? Я придивляюся до продукції на інтернет-магазині Престо, сусід фермер рекомендував -presto-ps.com.ua Каже, набагато простіше, ніж вручну. До того ж швидше і добрива економить.
 
Zazhygalka Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо цим займатися серйозно і у великих масштабах, то найкраще підходити до цього питання серйозно, ставити так би мовити професійну скляну, з нормальним поливом, зручними ящиками. А ще потрібна буде система туманоутворення для теплиць, щоб робити повітря вологим і не таким гарячим, тоді рослини будуть рости як у тропіках.
 
Nata93 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім доброго часу доби, а ми для того, щоб зручніше було консервувати овочі, замовили побутову автоклаву в цьому інтернет-магазині autoclav.com.ua коштує вона не дорого, і що нам дуже сподобалося - це те, що термін гарантійного обслуговування становить 5 років, а на доставку ми чекали лише 2 дні, тож можу порекомендувати.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: