Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Кулінарія » Зелень для приготування їжі (Зелень для приготування їжі)
Зелень для приготування їжі
Олівія Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Підкажіть, а ви додаєте зелень, коли готуєте їсти? Я щось зовсім не люблю її в їжі. Ось, наприклад, кріп або петрушка, як на мене, то зовсім змінюють смак страв. Тому ніколи не купую зелень. Та й травами сушеними не захоплююся. Це я тут одна така? Як ви ставитеся до таких приправ у їжі?
 
MaksimusMann Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
А даремно ви так. Ви знаєте навіщо нам треба вживати трави, зелень? Щодня нам треба їсти клітковину, отримувати вітаміни, якими багаті ці рослини-приправи. Ось, наприклад, почитайте цікаві факти про кріп Тоді й дізнаєтеся, якими властивостями він володіє і наскільки він є корисним. Та не тільки кріп, так можна сказати і про інші приправи.
 
Жоржетта Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Живу я в приватному будинку, є своя невелика грядка. Так я щороку засіваю її різною зеленню. Що в мене тільки не росте - петрушка, кріп, кінза, шпинат, рукола і багато іншої зелені. Я завжди її в усі страви додаю, адже це джерело вітамінів, та й люблю дуже смак трав.
 
Оксана Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Донедавна я теж до багатьох продуктів харчування так ставилася, то того не любила, то цього не їла. Тепер ось перейшла на правильне харчування і дуже навіть полюбила зелень у стравах.
 
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Кулінарія » Зелень для приготування їжі (Зелень для приготування їжі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: