Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Кулінарія » Корисність білого гриба (Корисність білого гриба)
Корисність білого гриба
Патриція Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Не так давно я вичитала про те, що білий гриб вважається найкориснішим серед усіх своїх родичів. Раніше ніколи не любила подібні гриби, а тепер хочу навчитися їх готувати і бажано навчитися збирати. Може дасте якісь поради?
 
Agafiya Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже давно відомо, що гриби вважаються дуже корисним продуктом і за своєю калорійністю прирівнюються до м'яса. Але це далеко не кожен сорт. Тож треба точно розуміти, які гриби слід вживати.
 
Andromeda Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо говорити про лісові гриби, то найкращим грибом вважається білий гриб. І в нього є маса позитивних властивостей. Але й знайти цю рослину не так уже й легко. Цій справі треба повчитися. Але за бажання можливо все. Автор, більше інформації про цього царя лісу можете дізнатися тут Думаю ця інформація не буде зайвою точно.
 
Tojarn Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не грибник і на смак гриби мені взагалі не подобаються. Саме тому я не можу сказати вам, який гриб хороший, а який поганий. Для мене це взагалі не їжа.
 
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Кулінарія » Корисність білого гриба (Корисність білого гриба)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: