Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Домогосподарство » Чим краще пиляти труби в пів дюйма? (Чим краще пиляти труби в пів дюйма?)
Чим краще пиляти труби в пів дюйма?
Exiousle Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібно мені терміново напиляти купу труб для альтанки, а болгарку я дуже боюся. Вона просто непередбачувана.
 
Hasb Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Тоді вам потрібен верстат спеціальний з різання металу, який вам у цьому допоможе.
 
Kate Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Краще акуратно пропустити через циркулярку і всі справи, тільки дуже акуратно робіть.
 
Stasyan Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна, звісно, і болгаркою, але якщо цих труб дуже багато, то тоді швидше буде верстатом зі стрічковою пилкою. Ось про таку пилу я маю на увазі. Просто болгарку намагаюся не брати взагалі, бо одного разу вона мені пів обличчя розрізала. Такої пилки вистачить на дуже довго і вона важко тупиться. Краще до речі брати фірмову, щоб не потрапити на підробку. У мене на даний момент на верстаті встановлена ось така
 
Exiousle Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Ого!) Спасибі за такі відрядні поради і за допомогу. Дійсно корисна інфа для мене!
 
Luda Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік працює турбінкою, ніколи в нього проблем не виникало
 
Nikollay Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не боюся працювати болгаркою, але і верстати у мене є, тому що я працюю в столярному цеху. Весь
інструмент купую завжди в одному магазині Eurotools .Великий вибір інструментів, комплектуючих, верстатів. У якості абсолютно впевнений, рекомендую за верстатом звернутися до них.
 
RimmaYa Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
у мого чоловіка верстат є спеціальний
 
Одеський форум » ВСЕ ДЛЯ ДОМА » Домогосподарство » Чим краще пиляти труби в пів дюйма? (Чим краще пиляти труби в пів дюйма?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: