Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Куплю квартиру
Gerachenko Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу купити собі квартиру в Одеській новобудові, а от де купити надійно я не знаю, можете підказати, де мені краще знайти і придбати квартиру?
 
Iwanvolday Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порадити подивитися квартири на порталі нерухомості mesto.uа Я коли собі шукав квартиру, то саме на ньому знайшов кілька хороших пропозицій, одну з яких зрештою й обрав. Новобудова (після ремонту), що пахне свіжим ремонтом і столяркою, як на мене, романтичніша, ніж більшість вторинного житла. А ще вийшло заощадити на послугах ріелтора...
 
Visant Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
А ціни?
 
Svenochek Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
і я б купила
 
Лаки Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж зараз активно цікавлюся питанням купівлі квартири в Одесі. Звичайно, теж хотілося б купити квартиру в новобудові, багато привабливих пропозицій від забудовників, є хороші ціни на етапі будівництва, але це так ризиковано. Можна і без грошей, і без житла залишитися, потрібно бути гранично уважним. Я зараз на сайті r24 ua дивлюся різні оголошення про продаж нерухомості - це і новобудови, і вторинка, але це тільки готові здані об'єкти, недобуд я не дивлюся навіть
 
Soniya Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо купувати квартиру від забудовника, то потрібно навести про нього всі можливі довідки, дізнатися, які об'єкти він уже здав, що кажуть мешканці цих будинків тощо.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: