Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Судки для їжі
Каришина Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Обираю судки для їжі. Підкажіть, які зручніші - зі звичайною кришкою чи на засувках? І за формою які вибрати - прямокутні чи круглі?
 
Iziza Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
А ви що збираєтеся в них зберігати і де? Просто практичніше за все прямокутна форма - це економія місця і в холодильнику, і в тумбочці.  Можна, до речі, купити однакові судки для продуктів Тоді такі контейнери можна встановлювати один на інший. А спосіб закривання обирайте такий, як вам буде зручніше залежно від виду продукту, який буде всередині.
 
Сердоїн Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо чесно, то круглі мити простіше) А ще зручніші такі, де кришка закручується. Я такі на роботу беру. Пишу з власного досвіду використання.
 
Івца Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене їх багато і всі різні. Купувала в різний час і в них зберігаю різні дрібниці кухонні. А ще завжди вони під рукою, коли потрібно з собою їжу взяти в дорогу. На форму особливо не звертаю увагу під час купівлі.
 
Yen Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Прямокутні практичніші, на кришці краще, щоб засувка була, так запахи менше поширюються і вбираються
 
Ivannka Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Круглі, на мій погляд, займають багато місця, а ось прямокутні якраз. А що стосується герметичного закривання, то тут засувки роль не відіграють. Якщо якісні товари для дому, кухні та дачі, а саме кухонне начиння, то закриватися будуть добре з будь-якою кришкою і на будь-яких засувках...
 
anton8908 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
кажуть, що пластмасові не дуже корисні для здоров'я
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: