Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Охоронна агенція Альянс Сек'юріті Одеса відгуки
kiril1 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Охоронне агентство Альянс Сек'юріті Одеса відгуки


Підкажіть будь ласка, чи хороше охоронне агентство Альянс Сек'юріті? А то ми вже 2 рази стикалися з безвідповідальністю і халатною роботою інших агентств в Одесі. Нам потрібно підключити до охорони медичну клініку в центрі міста. Порадьте або відмовте будь ласка
 
yanchik Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
я працюю в офісі будівельної компанії і в нас на вході сидять охоронці Альянс Сек'юріті. Працюють професійно, допомагають клієнтам пройти в потрібний кабінет, ганяють торгових представників і дрібних злодюжок обчислюють з першого погляду...
 
svetik98 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Ой у нас вони працюють, у нас жіночий колектив і ми дуже раді, що у нас така чудова охорона, з ними так спокійно і надійно. У нас вдень чергує охоронець, а на ніч ставимо на сигналізацію. Якщо сигналізація раптом спрацьовує, то дуже швидко приїжджає машина з охороною і вони з'ясовують причину спрацьовування сигналізації
 
anna17 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Вони гідні поваги, тому що це одна з найкращих охоронних компаній у місті. Працюють уже давно, у них велика кількість клієнтів і я не чула, щоб хтось скаржився на їхню роботу. У моїх сусідів по майданчику квартира під'єднана до охорони, і я теж буду підключатися до Альянсу, тому що вважаю їх найнадійнішими
 
valik5 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
я працюю установником сигналізації і дуже часто мене кличуть переробляти роботу різних "спеціалістів", зокрема й від охоронних агентств. Адже сигналізація справа тонка - неправильні налаштування призводять до того, що вона виявиться марною. Я переробляв роботу маститих одеських охоронних агентств, але ось Альянс Секюріті завжди працює на найвищому рівні!
 
anatoliy Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Я працюю підприємцем і у мене в Одесі 5 магазинів. Спочатку я надавав важливого значення охороні бізнесу. І мені порадили Альянс Секюріті, як найкращих в Одесі. Цього року я відкрив п'ятий магазин і теж поставив його на охорону. В Альянсі у мене хороші знижки, як у постійного клієнта, я всіх там знаю і я спокійний, знаючи, що мій бізнес захищений
 
kiril1 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Анатолію, якщо ви все знаєте, порекомендуйте, будь ласка, до кого можна звернутися, щоб поставити запитання? яка в них цінова політика?
 
anatoliy Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Кириле, у них усі менеджери дуже грамотні й доброзичливі. Кожен може проконсультувати вас з усіх питань. Ось їхній номер телефону (067) 519-78-00. З приводу цін написав вам у приватні повідомлення. Але це приблизні, тому що вони для кожного клієнта прораховують окрему пропозицію
 
serg456 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене немає офісу або магазину, але у мене на охороні приватний будинок. Альянс Секюріті встановили сигналізацію і підключили до пульта. Що цікаво, саме встановлення вийшло навіть дешевше, ніж якби я сам це робив. Мені після підключення стало якось спокійніше. Було один раз вночі спрацювала сигналізація. Охорона приїхала дуже швидко, за лічені хвилини, розібралася, виявилося, що в будинок проникла сусідська кішка.
 
lion29 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж будинок на пультовій охороні. Перший час забували ставити на сигналізацію. А одного разу дружина випадково натиснула тривожну кнопку і була трохи налякана, коли за 5-6 хвилин у квартиру зателефонували озброєні люди. Ми вибачилися і зраділи, що наша охорона працює дуже оперативно
 
kiril1 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі друзі за ваші відгуки і думки, вони мені допомогли мені остаточно визначитися з вибором охоронної фірми. Я приїхав в Альянс Секюріті, мені там все розповіли, показали, розписали за вартістю і за термінами. Дуже оперативні співробітники. Нова охорона мені дуже подобається, я шкодую тільки про те, що не звернувся до них раніше!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: