Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Купівля авто- і мототехніки » Куплю ГАЗ 311 (Куплю ГАЗ 311)
Куплю ГАЗ 311
Exiousle Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Куплю для тестя ГАЗ 311 бажано не старше 2000 року. Ціна до 3000 тис.
 
Othoose Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороша машинка, можна сказати навіть вічна. Щодо ціни, то я б рекомендував спочатку подивитися, що пропоную тут.
 
Lisyonok Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Волга класна машина, мій батько на такій їздить! В інтернеті можна без проблем таку знайти!
 
Exiousle Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Пропозиція актуальна, я так ще нічого путнього і не знайшов. Навіть поки що інтернет не допомагає, може я просто дуже перебірливий?)
 
Hasb Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно й робите, що не поспішаєте в покупці. У цій справі потрібно все робити обдумано, щоб не потрапити на якісь дрова. Якраз за Ваш бюджет можна знайти хорошу 31 Волгу і навіть молодше 2000-х років, приблизно 2003-2006 точно. На avtobazar.ua можете подивитися оголошення, там будь-що підберете, я собі знаходив не раз хорошу машину. Якщо постаратися, то навіть із газом можна підшукати буде. Тільки візьміть толкового майстра, який оцінить стан її кузова, щоб вона не була зібрана з двох. За всю свою практику зустрічав таких "розпилів" і не бажаю потрапити на таку нікому.
 
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Купівля авто- і мототехніки » Куплю ГАЗ 311 (Куплю ГАЗ 311)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: