Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Купівля авто- і мототехніки » Куплю запчастини на Chevrolet Captiva (Куплю запчастини на Chevrolet Captiva)
Куплю запчастини на Chevrolet Captiva
TheRoad Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де краще купити на дане авто (2.4л) радіатор основний, кондера і термостат?
 
yelmat Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
НА Оріент є непоганий вибір!
 
Zazhygalka Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Загляньте на dok.dbroker.com у них начебто є, я так пробіглася по позиціях начебто побачила, там просто потрібно конкретно вказати модель і марку авто, тоді простіше буде підбирати.
 
Marik Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
А ви самі ремонтуєте машину? Зазвичай в автосервісах є всі виходи на запчастини. Ну може крім дисково-колісних справ. До речі, я шини беру завжди тут lester.ua. Дуже задоволений сервісом і цінами. Доставка як по годинах, ну і вибір просто величезний.
 
Zawa Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть по шинах Goodyear UltraGrip Ice 2 225/55 R16  чи підійдуть вони на Лансер 9 ось такі або поставити 15 розмір
 
AlinaGablyGoopperee Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво
 
Irinka24 Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
а на шевроле каптиву якої фірми краще гуму ставити? У мене то зараз стоїть від Матадор, але я ось думаю міняти вже їх і поки з фірмою не визначилася...
 
karpenko-oleg Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо не знаєте яку фірму покришок купувати для Вашої каптіви, тоді беріть собі відомих іноземних виробників, таких як Yokohama Також можете і Мішелін спокійно ставити - ці відслужать не менше 7 років так точно. У мене то Йокомаха стоїть 3 роки вже на хюндаї і я не скаржуся. Дорогу тримають відмінно і воду відштовхують добре. За три роки реально відсотків 15 протектора всього лише стерлося у мене.
 
Денис85 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
і скільки заощадити можна?
 
Maksimka Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть а де можна купити запчастини на сільськогосподарську техніку? Цікавить фірма Manitou
 
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Купівля авто- і мототехніки » Куплю запчастини на Chevrolet Captiva (Куплю запчастини на Chevrolet Captiva)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: