Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Купівля авто- і мототехніки » Купівля та розвантаження автомобіля. (Купівля та розвантаження автомобіля.)
Купівля та розвантаження автомобіля.
Юшкін Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Хочу придбати собі машину. У мене зараз друг перебуває в Америці, і він продає свій Фольксваген за чудовими цінами. Порівняно з нашими цінами на машини, віддає він його за копійки. Підкажіть, як справи йтимуть на розмитненні, і скільки мені доведеться заплатити за нього?
 
Малина Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю те, що у нас цікавилися, який у машини тип двигуна, тобто, на чому вона їздить, також запитували за об'єм двигуна, пробіг, і рік випуску машини. І якщо все нормально, то називали ціну на оплату. У всіх найімовірніше індивідуальна ціна, залежно від характеристики машини.
 
Шварц Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо по суті, то розмитнення авто, в Україні, потрібно насамперед правильно оформити, щоб надалі у вас не було проблем. Така процедура встановлює легалізацію транспорту, і дає вам можливість користуватися автомобілем на території країни законно.
 
Мішаня Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені здається, що набагато вигідніше взяти машину у нас, і не морочитися з усією цією процедурою розмитнення. Якщо все підрахувати, то сума з розмитненням, податками та іншими витратами вийде навіть більшою.
 
ірина1990 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете скористатися ось цим калькулятором, з його допомогою ви можете розрахувати, у скільки вам обійдеться автомобіль з подальшим розмитненням. Ми брали свій автомобіль у Польщі, обійшовся дешевше, ніж купувати у нас. Я вже не кажу про стан самого автомобіля, він в ідеалі.
 
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Купівля авто- і мототехніки » Купівля та розвантаження автомобіля. (Купівля та розвантаження автомобіля.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: