Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Купівля авто- і мототехніки » Який автомобіль ви хотіли б купити? (Який автомобіль ви хотіли б купити?)
Який автомобіль ви хотіли б купити?
Gardalmaran Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Який би автомобіль ви хотіли купити? Мрієте може бути або вже плануєте скоро це зробити. Я хочу ось, наприклад, Теслу купити дуже. Подобається вона мені.
 
ХоМкa Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Тесла прикольний автомобіль. Але дуже дорого коштує. З огляду на те, що в ньому багато дефектів, особливо у 3 моделі, я не розумію, звідки така ціна на нього.
 
Павук Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо і брати електромобіль, то тільки китайський. Вони дешевші й невибагливі в обслуговуванні. Купа запчастин. І зовнішній вигляд у них на висоті. Самі от дивіться До речі, на електромобілі менше витрат буде, ніж на бензинові аналоги. І обов'язково коли-небудь таке авто куплю. Може нормальні зарядки придумають для дому.
 
Пафооос Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
А я хочу собі купити велику машину. Щось на кшталт джипа. Щоб і на дачу на ній зараз сім'єю їздити, і на природу з друзями. Але поки що доходи не ті.
 
Лікаста Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Пафооос, так можна ж бу взяти. А якщо з Європи або Америки пригнати, то там буде цілком доступна ціна. Навіть з урахуванням розмитнення буде дешевше, ніж у нас брати. І машини не такі вбиті. Я зараз сама дивлюся які авто можна купити з аукціону в Америці. Ось сюди мені порадили знайомі звернутися з цього питання Там можна за допомогою онлайн калькулятора і прорахувати приблизну вартість доставки, розмитнення
 
Keve Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені б ваші проблеми)))
 
Mmag Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Який ви б автомобіль не купили, б/в або новий, все одно постане питання про автотовари: треба буде одразу пахнючку купити, може, гуму іншу, диски хтось одразу змінює!
 
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Купівля авто- і мототехніки » Який автомобіль ви хотіли б купити? (Який автомобіль ви хотіли б купити?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: