Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Автосалони та мотосалони Одеси » Переобладнати фургон (Переобладнати фургон)
Переобладнати фургон
серегА Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене є фургон, він досить великий, я б хотів його переобладнати на комфортабельний пасажирський автобус. Підкажіть, куди звернутися, щоб швидко зробили?
 
лямбдиксДерибасівській Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
А що саме ви хочете створити зі свого фургона? Ну те, що пасажирський автобус це зрозуміло, а в якому стилі і для яких потреб?
 
серегА Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу зайнятися перевезенням людей, але в планах у мене трохи завищити ціну, але тим самим забезпечити комфорт. Думаю людям буде краще переплатити, ніж "погано" їхати.
 
лямбдиксДерибасівській Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну можна звичайно таке зробити, збільшити місця сидячих місць, підвищити умови комфортабельності. Якщо приганяють з-за кордону фургони в не дуже хорошому стані, то сенс є переобладнати у нас, таким чином заощадивши на розмитненні. Ось тут можна замовити переобладнання мікроавтобусів, встановлення кондерів і навіть автономного опалення До речі, вони все роблять за один день і ще дають гарантію на рік.
 
Зойка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не думаю, що люди захочуть платити більше через те, що у вас в автобусі буде кондиціонер. Якраз ті, хто їздять автобусами, хочуть узяти квитки дешевше...
 
Prime Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
купуйте тільки якісні запчастини auto-energy.su
 
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Автосалони та мотосалони Одеси » Переобладнати фургон (Переобладнати фургон)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: