Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТЕХНІКА » Комп'ютерна техніка » Накрилася клавіатура на ноутбуці Клавіатура LG LW75 (Накрилася клавіатура на ноутбуці Клавіатура LG LW75)
Накрилася клавіатура на ноутбуці Клавіатура LG LW75
Hasb Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Розлив я минулого тижня пиво на свій ноут. Він начебто працював відмінно, але вчора перестала клавіатурп реагувати. Чи зможу я сам його поміняти і де таку клавіатуру шукати?
 
Exiousle Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що в принципі зможете поміняти, чого немає. Головне знайти потрібну клаву, щоб вона чітко підійшла!
 
Stasyan Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Зможете звісно, якщо є вдома викрутка і подивіться відео в інтернеті на цю тему, там такого просто валом. А ось клавіатуру краще брати оригінальну, так як якщо візьмете аналог, то вона може не підійти і просто не встане на своє місце. Можете на arc.com подивитися на таку модель ноутбука клавіатуру. Я сам собі там замовляв, бо теж один раз уже заливав свій ноут, але тільки не пивом, а солодкою водою) Теж попрацював якийсь час і потім клава перестала реагувати взагалі.
 
Lisyonok Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна, що ставити потрібно тільки оригінальні запчастини, оскільки потім знову потрібно буде переробляти. І в принципі самим теж мені здається це зробити цілком реально.
 
Одеський форум » ТЕХНІКА » Комп'ютерна техніка » Накрилася клавіатура на ноутбуці Клавіатура LG LW75 (Накрилася клавіатура на ноутбуці Клавіатура LG LW75)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: