Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » Подарунок на 8 березня дівчині: вибір між айфоном і самсунго (Подарунок на 8 березня дівчині: вибір між айфоном і самсунго)
Подарунок на 8 березня дівчині: вибір між айфоном і самсунго
NadyaLin Повідомлення # 16
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені більше самсунг подобається
 
Kukolka Повідомлення # 17
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
я підтримую марку Apple, сама користуюся вже давно айфоном, тоді як знайомі поміняли вже 2 телефони, мій ще відмінно працює) на сайті smart-shop. ua можна подивитися
 
PogybaRadim Повідомлення # 18
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Краще самсунг s8 подаруй там функціонал ширший і якість буде трохи кращою, Iphone уже скотилися на дно, з огляду на вихід останнього iphone X з матрицею, що вигоряє, і незручним керуванням жестами. Взагалі ні про що чесно.
 
KozachenkoDima Повідомлення # 19
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто б що там не говорив, але порівнювати айфони з іншими смартфонами це нерозумно. Сам віддавав перевагу самсунгам, завжди був вірний їм, але випав шанс придбати айфон. І всі свої звичаї я зупинив на ньому. Не глючить, зручний у руці, камера шалена, коротше багато плюсів. Так, не сперечаюся, самсунги йдуть практично в ногу, але Apple лідирує. Купував я, своїй мадам, на день народження 7 айфон в Цитрусі з усіма документами, гарантіями, навіть подарунок був)
 
Renat Повідомлення # 20
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Є вже в продажу самсунг, який нічим не гірший за айфон. Наприклад, S9 подивіться параметри на сайті Алло можна подивитися, телефон бомба, зараз на нього в магазині акція, ціна, звісно, вражає, але якщо купувати вже телефон у подарунок, то краще хороший.
 
Rita_Rita Повідомлення # 21
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю, все-таки варто дарувати косметику, нею завжди користуються. Наприклад купіть красиві набори . З дуже крутим і натуральним складом. Але мінеральну олію можна зустріти і в косметиці для нормальної шкіри. До речі, мінеральна олія є в деяких кремах від фірми Клінік, хоча дешевою її не назвеш. Вона становить і основу більшості косметичних олій для догляду за шкірою малюків. Варто й почитати відгуки на продукт. Ця косметика багата на всі корисні мінерали для вашого тіла.
 
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » Подарунок на 8 березня дівчині: вибір між айфоном і самсунго (Подарунок на 8 березня дівчині: вибір між айфоном і самсунго)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: