Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » Подарунок на 8 березня дівчині: вибір між айфоном і самсунго (Подарунок на 8 березня дівчині: вибір між айфоном і самсунго)
Подарунок на 8 березня дівчині: вибір між айфоном і самсунго
ВікторПонам Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Подарунок на 8 березня дівчині: вибираю між айфоном і самсунгом. Що краще, по-вашому?
 
Ksenya Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю, айфон їй точно припаде до душі. Навіть п'ятірка. Дівчата від однієї назви iphone божеволіють. Тож беріть яблучний телефон.
 
Crampus Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ВікторПонам ()
Подарунок на 8 березня дівчині: вибираю між айфоном і самсунгом. Що краще, по-вашому?
Хороший подарунок. Але будьте готові до того, що яблука дорогі в ремонті й аксесуари до них коштують чимало. Принаймні, дорожче ніж до Самсунгів.
 
Порох Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ВікторПонам ()
Подарунок на 8 березня дівчині: вибираю між айфоном і самсунгом. Що краще, по-вашому?
Звичайно, Iphone. Ця техніка найкраща у своєму роді - найстильніша, найспритніша і найфункціональніша. Даруйте відразу з чохлом, можете через endorphone іменний замовити. Андроїд - теж хороші гаджети, але вони все одно слабкіші за яблучні. Тут усе впирається в бюджет. Якщо гроші не сковують, то айфон - це дуже хороший, а головне, безпрограшний варіант подарунка.
 
vorontsovanatulya Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я собі Samsung G900H Galaxy S5 і анітрохи не шкодую, швидкий, потужний, флеш-пам'ять 16 ГБ і коштує в два з половиною дешевше iPhone.
 
MissMarpl Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо дівчині - то IPhone, це ж очевидно. Хоча, якщо вона розбирається, то віддасть перевагу Самсунгу, але це навряд чи.
 
yparus Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата MissMarpl ()
Якщо дівчині - то IPhone, це ж очевидно. Хоча, якщо вона розбирається, то віддасть перевагу Самсунгу, але це навряд чи.
Якщо дівчина розбирається, то пощадить ваш гаманець. Можна взяти річ куди більш практичну і за ціною невисокою. Хороша, на мій погляд, протиударна модель, якщо випадково впустити нічого з телефоном не станеться.
 
natusya Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий подарунок-букет квітів!
 
Happy Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
В мене самсунг с3 а в сестри айфон 4с - це якби головні конкуренти між собою були в 2014 році, і я скажу що для повсякденного користування самс краще,але якщо дівчині то скоріш за все приємніше буде айфон
 
romero Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Для дівчини однозначно Iphone тут і думати нема чого. Дружині подарував четвертий минулого року, вона його давно хотіла і радості не було меж. Так як телефони коханої доводиться міняти часто, то на Епл одразу взяв протиударний чохол, на нього вже навіть кілька разів падав з пральної машини і все норм живий, поки що без ремонтів.
 
Rita Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата romero ()
Для дівчини однозначно Iphone тут і думати нема чого. Дружині подарував четвертий минулого року, вона його давно хотіла і радості не було меж. Так як телефони коханої доводиться міняти часто, то на Епл одразу взяв протиударний чохол, на нього вже навіть кілька разів падав з пральної машини і все норм живий, поки що без ремонтів.
Звісно, для дівчини айфон приємнішим буде, а от протиударний чохол то навіщо. Подивилася, в цьому магазині там і так вистачає симпатичних чохольчиків для дівчаток.
 
Katia123 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
краще Samsung взяти кокойто S або А серії
 
Kzola Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б вибрала айфон, що тут думати? Для дівчини головне виділятися, хоча зараз і виділятися то нема з кого, айфони у кожного є. У самої 5s)))) Єдине, що погано, так це те, що майже всі програми платні. Але й тут є деякі сайти, які допоможуть економити на програмах. Можна качати програми на Brokenstones.club, витратившись тільки на акаунт. Так звикла до айфона, тепер, якщо і буду міняти телефон, то вибір буде тільки в моделі телефону.
 
Таніта Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші подарунки, я б айфон вибрала, втім, я його і вибрала - чоловік на день народження минулого року подарував, 5s, мені подобається.
А для роботи я купила Doogee X6 Pro Black, одного смартфона мені катастрофічно не вистачає.
 
Lorelai23 Повідомлення # 15
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ВікторПонам ()
Подарунок на 8 березня дівчині: вибираю між айфоном і самсунгом. Що краще, по-вашому?
Як на мене, так це все просто марна трата грошей. Світ настільки схибився на айфонах, що з ними вже кожен четвертий ходить. Я у свого молодого чоловіка попросила звичайний Мейзу. На розетці вибирала. У айфона і параметри набагато гірші, і ціна в багато разів більша. Китайці роки 2-3 прослужать, якщо поводитися з ними нормально.
 
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » Подарунок на 8 березня дівчині: вибір між айфоном і самсунго (Подарунок на 8 березня дівчині: вибір між айфоном і самсунго)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: