Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » Смартфон (Смартфон)
Смартфон
Nata93 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім доброго часу доби, я ось хочу купити собі новий телефон, знайшла дуже великий вибір смартфонів у цьому інтернет-магазині zacinu, але не знаю якої фірми, бо їх зараз дуже багато, бюджет у мене близько 6 000 грн. Порадьте який краще вибрати? Всім дякую за відповіді)
 
melosa Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобаються Мейзу - у них хороша начинка і ціна низька
 
Xumar Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна це хороші смарти я взяла собі meizu m5c хороший бюджетний варіант за 2880 грн з великим екраном, потужними процесорами і двома камерами 8 і 5 мп. Я задоволена покупкою і можу порекомендувати іншим
 
Slemiosse Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний телефон! Як на мене, це хороший і бюджетний телефон. Мені дуже до душі китайські відомі бренди телефонів. Такі телефони дуже надійні і якісно зроблені. Я хотів собі такий, але мені подарували ще кращий. Я отримав на днр гелексі с8 +, відразу замовив на нього відмінний чохол у хлопців на armored Крім того, відразу поклеїв захисне скло. Телефоном дуже задоволений, реально крутий апарат. Рекомендую!
 
Violetta_ Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
За 6 тис. можна купити сяомі нот 4, чудовий телефон, за таку ціну.  Оператика 3 гб, внутрішня 64, відбиток пальця практично завжди спрацьовує, процесор працює швидко, єдиний мінус - це за довгого навантаження він нагрівається. Я собі його купила перед НГ, за 5600 грн, плюс одразу замовила захисне скло і силіконовий чохол на zorrov.com і в сумі в мене вийшло якраз 6 тис.
 
Фартова Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
За 6 тисяч хороший телефон можна купити
 
Бєлова Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна і дешевше знайти - я дитині купила Qumo Quest 503 . Не знаю, наскільки його вистачить, але поки що користується.
Доньці 7 років - для такого віку і цього телефону вистачить.
 
Sveetik Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я користуюся Xiaomi, дуже подобається телефон, він бюджетний, але крутий для своїх грошей))
 
DmitriyKulyabeshko1 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій айфон став швидко вимикатися і тому я, щоб зробити ремонт айфона 6, понесла в  
ремонт телефону де майстри, зробивши діагностику, визначили, що треба ремонтувати його. Потрібна деталька у майстрів знайшлася і фахівці швидко, протягом двох днів замінили її. Зараз айфон працює без проблем.
 
Nanek Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
На жаль заміна дисплея Meizu скрізь вам не буде запропонована, так що доведеться повозитися, ну або відразу робіть так, як я, і звертайтеся в сервісний центр M-FIX m-fix точка com точка, оскільки тут дуже добре справляються з такою роботою. Ви поза сумнівом теж залишитеся задоволені, а на додаток вам скажу що тут роблять ремонт смартфонів з усієї України. Детально можете дізнатися на ресурсі, яким я з вами поділився. Не сумнівайтеся, це того варте.
 
Михайло74 Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте, хочу купити своїй доньці новий смартфон із недорогих моделей. Може хтось купував недавно собі, скажіть де, і чи великий там вибір. А то часу особливо немає бігати по магазинах бігати. Чекаю ваших порад, сподіваюся ви допоможете мені.
 
Sifolin Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Я так зрозумів, що ви збираєтеся купувати смартфон в інтернет-магазині, і хочу вам порадити купувати тільки в перевірених магазинах, що зарекомендували себе. Наприклад в Ельдорадо, особисто я там всю техніку купую.
 
Трынделкин Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже подобається купувати різні подарунки моїм друзям і близьким.
Я став уже справжнім професіоналом у цій справі.
Чого я тільки не дарував, від навушників до пилососів.
Я вважаю, що подарунки мають бути практичними.
Тому я вам сміливо можу порекомендувати магазин розетку, де дійсно є великий вибір смартфонів на будь-який смак і колір.
До того ж там завжди в наявності багато іншої техніки.
Тож вибирайте те, що вашій душі завгодно.
За якість можете не переживати, в цьому плані все відмінно!
 
Одеський форум » ТЕХНІКА » Мобільна техніка » Смартфон (Смартфон)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: