Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Відкрити свою справу
Nikollay Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю відкрити свою справу. Шиномонтаж, автомийка. Ось думаю, як залучити клієнтів, може ще якісь послуги додати. Підкажіть, як швидко просунутися.
 
Malinna Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Своя справа - це добре. Шиномонтаж теж потрібен. Можна ще поруч маленьку кав'ярню відкрити, щоб клієнти могли посидіти, кави попити. Ну і звісно реклама потрібна, особливо спочатку
 
Luda Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Ідея хороша. Машин у місті багато, тож це вдала ідея.  Можна придумати різні акції, знижки - люди це люблять. Але про себе потрібно буде заявити, щоб про вас дізналися, ваші послуги сподобалися і до вас постійно поверталися. Створити потік клієнтів вам допоможе реклама вашого бізнесу. Візитки, флаєри, буклети, красиві барвисті плакати, все це можна надрукувати в поліграфії odessa.wolf.ua . Усе це привабить людей і допоможе розкрутитися.
 
Aleksandra555 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
потрібна реклама!
 
Кафка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Реклама обов'язково потрібна, куди без неї. Але насамперед потрібен якісний товар, якщо це магазин, або хороші професіонали, якщо це послуги.
Я зараз займаюся перепродажем елітного секонд-хенду, ось тут можна почитати про мій товар wcg.in.ua/second-hand-products/sort/ , і це приносить мені не тільки гордість за те, що люди з невеликими фінансовими можливостями можуть дуже стильно одягатися, а й стабільний високий дохід.
 
Паула Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Побільше реклами. Найдієвіша зараз через інтернет
 
Сигвар Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз без просування свого сайту нікуди. Реклама повинна працювати, тільки тоді фірма буде просуватися вперед, а не стояти на місці.
Дуже важливо вчасно зробити оптимізацію сайту artrix.com.ua/services/optimizatsiya-sajtov , у нас на цю справу пішов лише місяць. Зате результат уже дуже помітний.
 
Bintraderaffiliate Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
рекламу хорошу потрібно
 
Vladlen93 Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, можу вам порекомендувати ось цю фірму ind-cert.biz. ua вони займаються розробкою технічних умов для виробництва будь-якої продукції в Україні.
 
Zazhygalka Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподіваюся у вас все вийде і буде багато клієнтів і прибутку. Ви головне прорахуйте всі дрібниці не тільки залучення клієнтів, а також пам'ятайте про документацію, і якщо потрібні будуть професійні бухгалтерські консультації, то раджу вам цю компанію, ми з ними вже не перший місяць співпрацюємо, дуже тямущі хлопці.
 
Денис85 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
А я відкрив магазин із продажу зоотоварів - спочатку справа складно рухалася, але цього року пішла в гору. Якщо нічого не зміниться, планую відкрити ще один магазин в іншому районі міста ближче до весни, а поки закупив необхідне обладнання для логістики - є кілька машин і власний склад.
 
iro4ka Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго всім дня. Наша компанія вже не перший рік займається будівництвом, при чому у нас ми будуємо багатоповерхові будинки. Ось для нашої компанії придбали всі необхідні обладнанні. Зовсім недавно знайшли підходящу компанію kzpto.com.ua, який пропонує якісні вантажопідйомні обладнанні та механізми за досить прийнятною ціною. Тут ми замовили козлові, мостові крани, ручні талі та інші обладнання, які виявилися досить якісними. Можете і ви взяти на замітку.
 
Akcel Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім доброго часу доби, для того щоб відкрити свою справу в тому числі потрібно враховувати економічну ситуацію в країні. На цьому сайті 2018year.net/ekonomika ви зможете знайти дуже цікаві матеріали щодо прогнозів експертів з економіки на 2018 рік, а також про те, куди найкраще вкладати свої заощадження.
 
dejver Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Для просування свого бізнесу без хорошої реклами не обійтися. Ми звертаємося постійно в рекламне агентство Соната adv-sonata.com. У них весь спектр рекламних послуг і ціни менші, ніж в інших агентствах.
 
Nikartemov Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
я б не надто ідеалізував рекламу wink 
спочатку треба вивчити питання затребуваності тієї чи іншої послуги, потім конкурентність ...
 
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: