Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТЕХНІКА » Побутова техніка » Ремонт побутової техніки (Ремонт побутової техніки)
Ремонт побутової техніки
parascovia Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже потрібна ваша порада. Гарантія на пралку закінчилася, але вона щось почала барахлити. У сервісному центрі, який порадили в магазині, де ми купували, потрібно дуже довго чекати. Підкажіть, де можна швидко, якісно і недорого відремонтувати пральну машину.
 
1Віктор Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкраще Вам звернутися в сервісний центр restore. Тут Вашу пральну машину полагодять швидко і якісно, а головне з гарантією. Я є клієнтом цього сервісу вже давно, дуже задоволений обслуговуванням, і ціни тут цілком доступні, тож рекомендую.
 
parascovia Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, вам велике, що так швидко відгукнулися на моє повідомлення.  Виявляється цей сервісний центр, працює у вихідні теж. Нашу заявку прийняли і пообіцяли, що моя помічниця скоро запрацює як новенька. Дякую, ще раз.
 
Ahmedova Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас теж було щось із двигуном, вирішили не ремонтувати, а купили нову. Зате із сушкою. Взяли АEG
Вважаю, що це взагалі найкраща техніка для дому. Та й не тільки.
 
Одеський форум » ТЕХНІКА » Побутова техніка » Ремонт побутової техніки (Ремонт побутової техніки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: