Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Унанов Тимур Олександрович Одеса відгуки (Унанов Тимур Олександрович Одеса відгуки)
Унанов Тимур Олександрович Одеса відгуки
Допоміг Вам мануальний терапевт, масажист Унанов Тимур Олександрович?
1. Так, рекомендую цього фахівця [ 0 ] [0.00%]
2. Ні, не рекомендую до нього звертатися [ 0 ] [0.00%]
3. Ще не звертався, але хочу [ 0 ] [0.00%]
4. Не звертався і не хочу [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 0
Аліска Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Унанов Тимур Олександрович Одеса відгуки

Звернулася до лікаря, якого звуть Унанов Тимур Олександрович, але хочу почути відгуки людей про нього, оскільки мені він не допоміг. Приймає на вулиці Ланжеронівській 9 кв 14, біля Оперного театру. Сказав, що мені допоможе тільки мануальна терапія, а масаж не допоможе, хоча невролог рекомендував мені саме масаж, мануальну терапію і ЛФК у комплексі... Як на мене, відверто лікар, не знаю чи варто ще до нього звертатися.
Прошу залишати свої відгуки та рекомендації, а також брати участь у голосуванні.
 
Odessit Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну, якщо Вам фахівець не зміг вселити довіру, то, найімовірніше, і лікування не піде на користь. Його батько, Унанов Олександр Олександрович, там же приймав за адресою вулиця Ласточкіна (Ланжеронівська 9), був класним фахівцем, але видно сина нічому не навчив. До речі, там зараз приймає, здається, і мати, і невістка (начебто Марина), і син Тимур, коротше, цілий сімейний підряд. Бізнес, знаєте, прибутковий.
 
vika Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Унанов Олександр - старший багатьом допоміг, але його син дуже посередній фахівець. Унанова старшого пам'ятають люди і йдуть до його сина, Тимура, йдуть тільки через пам'ять, що його батько допомагав, і з надією, що молодший допоможе. Рекомендую до Тимура і всієї решти сімейки не звертатися!
 
Skarlet Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми якось повезли туди, на Ленжеронівську 9 бабусю нашу, бо її раніше лікував старший Унанов. Дізналися, що мануальний терапевт Олександр Олександрович Унанов уже загинув і пішли на сеанс до сина, Тимура Олександровича Унанова. У результаті бабусі стало ще гірше, ні сидіти, ні лежати, ні стояти, нічого не могла. Довелося відразу шукати іншого мануального терапевта, слава Богу знайшли, допоміг їй. На Унанова тепер бабуся плюється.
 
Аліска Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
А до кого зверталися після того, як Тимур "поламав" Вашу бабусю? Хто її потім лікував? Може і я звернуся до цього фахівця.
 
Skarlet Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Фахівця звуть Владислав, молодий але дуже досвідчений. Іноді важко до нього записатися, бо багато людей до нього приходить лікуватися. Швидко прибрав у бабусі мої болі, після бабусі майже всією сім'єю у нього лікувалися. Приймає у себе вдома, в районі Молдованки, здається вулиця Богдана Хмельницького 49 (точно не пам'ятаю), а раніше працював у 10-ій лікарні на Малиновського. Приймає не як Тимур Унанов, 15 хвилин максимум і все, а працює з пацієнтом 40-50 хвилин. Спочатку масаж, потім мануальна терапія. З усіх, до кого в Одесі ми потрапляли, Владислав найкращий фахівець. Його номери телефонів: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792 - Владислав Володимирович. А з дитячих раджу Терземан Ірину, важких діток піднімає 0950992618.
 
Galina Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Сама медик, медсестра в 10 лікарні. В Унанова старшого і молодшого була. Старший - ас своєї справи, молодший ніякий. Тимур Олександрович, як на мене, дуже слабкий фахівець, я б його назвала максимум масажистом, але ніяк не мануальним терапевтом. Шкода, що його батька вже немає з нами, Олександр Олександрович був дуже мудрою людиною і найкращим фахівцем у місті Одесі, нехай співається з миром!
 
Аліска Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Скарлет і Галина, спасибі Вам за відгуки та рекомендацію. Подивилася відгуки в інтернеті про Владислава і мені вони дуже сподобалися, вже записалася до нього на прийом. Зможе прийняти післязавтра, але я почекаю.

Про Тимура Олександровича Унанова все зрозуміло, батько його був лікарем з великої літери, а він на жаль тільки гроші заробляє.

Ще раз усім спасибі за відгуки і за рекомендацію Владислава. Тему можна закривати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Унанов Тимур Олександрович Одеса відгуки (Унанов Тимур Олександрович Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: