Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Соколова Анна Валеріївна Одеса відгуки
Капітоліна Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 0
Статус: Offline
Соколова Анна Валеріївна Одеса відгуки


Дівчата, підкажіть як вам ЛОР Соколова Анна Валеріївна, чи стикалися ви з нею і чи рекомендуєте до неї звертатися.
 
8Ulyana Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Вирішила зводити свою дитину на прийом до Соколової А.В. Вона навіть не змогла побачити у малюка 3 ступінь аденоїдиту. "Чудовий" фахівець.
 
Anni1 Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала цього лікаря двічі. Не сподобалося зовсім.  Анна Валеріївна хоч і зробила огляд, що і є її завданням, але щодо лікування толком нічого не сказала. Виписала стандартний набір із реклами, а також порадила користуватися народними методами. А як же розібратися в причині й аналізи на виявлення хвороби? З таким самим успіхом я могла прийти в аптеку і взяти цей набір сама. Що і чому, звідки з'явилася хвороба, мені ніхто не пояснив. Не рекомендую до неї звертатися, бо вона абсолютно не хоче знайти причину, а просто виписати що-небудь, і мине воно теж якось. Через деякий час звернулася до Новошицького, це справді хороший лікар, який знається на своїй спеціалізації.
 
Клариса78 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Два рази призначала мені лікування, дуже дорогими препаратами. Малоефективно. Коли зрозуміла, що лікування не допомагає, просто звернулася до іншого ЛОРа Безусова М.В., тьху-тьху, тепер здорова. Тому що, Микола Вікторович не просто в рот подивився, а призначив додаткову діагностику, а тільки потім виписав лікування, яке допомогло.
 
Авдотья Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Не сподобалася мені Анна Валеріївна. Не товариська. Нічого не пояснила, але виписала багато дорогих непотрібних аналізів.  Вирішила проконсультуватися з іншим ЛОРом Новошицьким, так він мені скасував велику кількість цих аналізів і сказав, що в моєму випадку вони не потрібні.
 
Alyonka15 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
"Лікувала" у лікаря Соколової горло - гнійний тонзиліт. Лікар неправильно поставила діагноз! Неправильно витлумачила результати аналізу! Консультувалася щодо своєї проблеми ще з Безусовим, і як результат її лікування - довелося видаляти гланди. Віддала багато грошей на промивання і безрезультатне лікування. Не рекомендую цього лікаря.
 
Java Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Склалося враження, у неї там конвеєр на викачування грошей тільки працює, і всі пацієнти за одним методом лікуються.
 
torri Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, будь ласка, контакти лікаря Новошицького і де він приймає?
 
Авдотья Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Новошицький Станіслав В'ячеславович, приймає на Пастера 9 в Університетська клініка № 1 ОНМедУ, телефон 0661960411.
 
Клавдія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
А мене зацікавив доктор Безусов, як я можу до нього записатися?
 
Alyonka15 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Микола Вікторович приймає в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60. Записатися можете за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Капітоліна Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна всім, що роз'яснили ситуацію.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: