Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Краса » 7 КРИТИЧНИХ ПРИЧИН, ЧОМУ ВИ НЕ МОЖЕТЕ СХУДНУТИ НАЗАВЖДИ (7 КРИТИЧНИХ ПРИЧИН, ЧОМУ ВИ НЕ МОЖЕТЕ СХУДНУТИ НАЗАВЖДИ)
7 КРИТИЧНИХ ПРИЧИН, ЧОМУ ВИ НЕ МОЖЕТЕ СХУДНУТИ НАЗАВЖДИ
gekataksist Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
КНИГА "СХУДНУТИ НАЗАВЖДИ"
   

 Як усього за 2 місяці схуднути на 10 кг, помолодшати на 10 років і більше не поправлятися ніколи

7 КРИТИЧНИХ ПРИЧИН,

ЧОМУ ВИ НЕ МОЖЕТЕ СХУДНУТИ НАЗАВЖДИ

Схудну чи не схудну - ось у чому питання!!!

Скажіть чесно, скільки разів у житті ви сідали на чергову дієту? Напевно не раз і не два... 
Нам властиво з азартом новобранців пробувати на собі сотні різних способів схуднути, 
а потім знаходити стільки ж приводів для того, щоб ці затії кинути. І знову, на жаль, набирається вага.
glopart.ru
glopart.ru

ЖИТТЯ БЕЗ БОЛЮ В ТІЛІ! ЧИ МОЖЛИВО?

Як, впливаючи всього на 3 ділянки на тілі, легко позбутися нудного болю в спині, шиї та голові

mp-3 запис 2 годинного семінару

ЩО ТАКЕ ЦЕЛЮЛІТ І ЯК З НИМ БОРОТИСЯ?
 
ЛЕЙЛА Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли є зайва вага, мені здається це проблема для кожної дівчини. Я дуже, хотіла піти в зал але не було можливості, у нас відкрився офіс Оріфлейм і я пішла просто зареєструватися, і тут я почала розповідати своєму спонсору про те що я не можу скинути зайві кг, здоров'я погіршилося, вона просто розповіла мені про нашу чудову продукцію, і я взяла собі повну підписку на пробу, пила 2 рази коктейль, 1 раз супчик + Пек. Через 2 тижні я побачила результат - мінус 3 кг, і тоді я повірила в те, що це не порошки, які впихають інші компанії, не буду говорити які, у підсумку я взяла 4 повні передплати і пила із задоволенням, потім змінила просто на Пек і коктейль, у мене пішли всі мої проблеми, що стосуються здоров'я, скинула 14 кг за 3,5 місяця. Потім я перестала пити коктейль і суп, хотіла перевірити чи повернуться зайві кг чи ні. У підсумку 2 місяці не пила коктейль і не повернулося жодного кг, я щаслива що я познайомилася з цим чудовим продуктом. Зараз же ми з чоловіком п'ємо разом коктейль + Пек, покращився стан здоров'я і в чоловіка. Він працює на будівництві, а це занепад сил, нерви, втома, недосипання, але з Велнесом наше життя змінилося))))) так,що рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Краса » 7 КРИТИЧНИХ ПРИЧИН, ЧОМУ ВИ НЕ МОЖЕТЕ СХУДНУТИ НАЗАВЖДИ (7 КРИТИЧНИХ ПРИЧИН, ЧОМУ ВИ НЕ МОЖЕТЕ СХУДНУТИ НАЗАВЖДИ)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: