Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Краса » Професійна косметика для волосся (Професійна косметика для волосся)
Професійна косметика для волосся
smyle Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно ходила до свого перукаря і зачепила тему косметики, якою користуюся для догляду за волоссям. Вона сказала, що шампуні так званого "мас-маркету" не можуть зробити волосся м'яким і шовковистим ("як у рекламі") )))))), але що професійна косметика може впоратися з цим завданням. Вона порадила мені Revlon. Ось я тепер думаю, чи переходити мені на нього.
Хто користується проф.косметикою? Поділіться враженнями!!!
 
Tata244 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Раніше користувалася ізраїльською косметикою і для волосся теж. Зараз майже всі засоби для волосся в мене російської фірми Estel. Беру в lemag.com спеціальному магазині професійної косметики. Ціна-якість більш ніж влаштовує.
 
Mira Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Я користуюся Бріліл, мені подобається дуже. Волосся після численних фарбувань було як мочалка, перукарка порадила купити ампули цієї фірми для відновлення волосся, пройшла курс у 10 ампул - дуже допомогли. Потім поступово перейшла на їхній шампунь, спрей з кератинами і рідкими кристалами і т.д. Тепер волосся має чудовий вигляд, і сипатися перестало, до речі.
 
Олеся Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
А я все ж вважаю за краще робити хоч двічі на місяць маски з натуральних, природних компонентів (мед, жовток, оливкова олія, коньяк тощо), а також полоскання настоянками з трав. Волоссю хоч зрідка потрібне підживлення)
 
juju1002 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Я користуюся звичайнісіньким шампунем (середньої цінової категорії). Єдине, що періодично дивлюся нові поради з приводу масок для волосся в блозі krasota-style.com
 
Алена15 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене завжди було сухе волосся. Що тільки не пробувала: маски, шампуні... ніякого результату.
Тут подруга порадила: listex.info
Рекомендую! Допомагає!!!
 
Zabavnaya Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Естель, Лореаль, Матрикс це все зараз доступно для мас.
 
expertblogabnop Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
У кожного своя історія прихильності до спиртного. Мені цей шлях споконвічно російської психотерапії приходити на допомогу під час обстрілів. Зрозуміло, забув згадати, що сам із Луганська, в якому трапився скрутний період, коли іноді серед ночі неможливо було заснути, а день доставляв сповіщення про вбитих приятелів, то сусіди по поверху приходили пом'янути приятелів, то сам пропустиш чарчину... Однак усе змінюється, життя тепер почало потроху налагоджуватися, а ось тягу прикластися до пляшки стало нереально здолати.
Прокидаючись щоранку, вже роздумував про те, де і як візьму випити, пиво взагалі як напій тепер стало - п'ю і не відчуваю, що там є алкоголь, потяг вбивала тільки горілка, та й то на короткий термін. Завжди хотілося знову, завжди мало, поки не відключишся... Потроху стали йти майно за випивку. Помітити, коли ж почав ставати п'яницею, важко самому, без сторонніх.
Благовірна, яка повернулася після закінчення бойових дій, майже відвернулася від чоловіка, що опустився, і лише зараз я можу її зрозуміти - отже, важко, а ще й чоловік, той, що мав би бути опорою, п'є безпробудно... Однак один зі старих колег по роботі радив спробувати Алкопрост, випуск якого налагоджено в Російській Федерації, і я хочу розповісти про цей препарат, який справді допоміг мені.
 
Паула Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я користуюся натуральною косметикою Естель stylesalon.com.ua Дуже подобається якість, результат від її застосування просто неперевершений. Взяла собі шампунь, бальзам і маску - волосся відмінно відновилося, виглядає доглянутим і здоровим. Стало блискучим і м'яким. Тепер я і фарбу цього бренду теж купую. Абсолютно не псує волосся, а навпаки - після фарбування ще кращий ефект.
 
Kukolka Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Користуюся косметикою для догляду за волоссям фірми ellipshaircare. com. ua у них багато варіантів і можна підібрати для будь-якого типу волосся)
 
Alinkabrenina Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую)))
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Краса » Професійна косметика для волосся (Професійна косметика для волосся)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: