Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Краса » Презент для дівчини - відвідування СПА. (Презент для дівчини - відвідування СПА.)
Презент для дівчини - відвідування СПА.
Ulyan Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу дівчині подарувати якийсь сертифікат на відвідування спа процедур. Мені здається, їй має сподобається. Як ви самі розумієте я в цьому абсолютний нуль. Підкажіть хороші салони і процедури. Яка середня ціна сертифіката, щоб я не зганьбився.
 
Zabavnaya Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий варіант, щоб показати свою спроможність і серйозні наміри щодо неї. В Одесі не так вже й багато хороших салонів. Головне, не беріть купон, а то вона подумає, що ви жмот, а це вам точно не потрібно.
 
IriSSSka Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви не знаєте, які процедури вона любить, і самі в них не особливо розбираєтеся, то краще купити сертифікат в якийсь салон, тільки не вибирайте конкретну дату, нехай вона сама визначить, коли захоче і зможе влаштувати собі релакс. Я б порекомендувала вам відмінний салон, там якраз сертифікат можна придбати. Вам просто необхідно купити сертифікат на якусь суму, а вона сама вже зможе вибрати процедури, які хоче відвідати. До речі, салон дуже вдало розташований у центрі Одеси, я думаю, що дістатися туди їй не буде складно.
 
Ulyan Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Оо, спасибі за наводку) ціни, щоправда, у них не дешеві, але в цьому випадку не можна економити, потрібно справити враження.
 
Vest Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
так, це чудовий подарунок, їй точно сподобається))
 
Alinkabrenina Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
ВАу цікаво, спасибі))
 
nikisme228 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу подумати в бік активного відпочинку, бо салони манікюри педикюри - це щоденне заняття дівчат, а цікаво провести час за такі ж гроші й отримати незабутні емоції - це дорожче для людини.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Краса » Презент для дівчини - відвідування СПА. (Презент для дівчини - відвідування СПА.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: